Karta 9 kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 9 kielichów

9 kielichów nazywana jest również 9 pucharów. Człowieka otaczają rozkosz, radość, upojenie, zadowolenie i dosyt. Niczego mu nie brakuje. W pełni zaspokojony nie jedynie pod kątem emocji, ale i spraw finansowych docenia to, co ma i pragnie z tego dobrodziejstwa korzystać. Pogrąża się w przyjemności, czerpie z życia pełnymi garściami. Dookoła dostrzega dostatek i trudno mu z niego zrezygnować. 9 pucharów może być jednak ostrzeżeniem, iż człowiek nie zna umiaru w korzystaniu z przyjemności. Za bardzo się w nich zatraca. Może zacząć wydawać bez zastanowienia pieniądze lub spożywać za wiele alkoholu. Przesada nigdy nie jest korzystnym rozwiązaniem. Bardziej zaszkodzi, niż przyniesie mu dobrego.

Karta 9 kielichów – w miłości i uczuciach

Karta tarota 9 kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie przede wszystkim separować się od innych. Budowanie zdrowych znajomości jest dla niej wyzwaniem. Możemy zauważyć, iż interesuje się kwestiami związanymi z religią. Mogą to być: życie po śmierci, wyznania na całym świecie, obrzędy religijne. Niekoniecznie chce o tym opowiadać – wystarczy, iż dostrzeżemy książki o tematyce religijnej. Może nosić przy sobie rzeczy świadczące o wyznawanej wierze.

Karta: 9 kielichów – praca

Pozytywny czas dla sfery zawodowej. Satysfakcja z wykonywanej pracy, idealna współpraca, dobra atmosfera, pozytywne ukończenie priorytetowych obowiązków. Uwarunkowania będą działały na naszą korzyść. W sferze finansów możemy liczyć na zwycięstwo w loterii.

Karta tarota 9 kielichów: Przyszłe wydarzenia

Jest to okres stabilizacji. Udane związki rodzinne, realizacja projektu zakończona sukcesem, zadowalające spędzanie wolnego czasu. O finanse również nie powinniśmy się martwić. Skończy się coś, co miało dla nas duże znaczenie.

9 kielichów: Rada Tarota

Dzisiaj powinno się przeznaczyć chwilę na rozrywkę. Zatracić się w momencie i nie przejmować się codziennymi kłopotami. Należy jednak spędzić ten czas w otoczeniu zaufanych ludzi. Skupmy się na sobie, przemyślmy, na co mamy dziś chęć i po prostu dajmy się ponieść!

9 kielichów a uczucia

Ważna rada dla osób samotnych. Jest to właściwy moment na romans, a interesujące osoby możemy spotkać tam, gdzie świętuje się triumf. Mogą to być imprezy, domówki, przyjęcia, puby. Energia 9 pucharów zapewni nam pewność siebie, co ułatwi zawieranie nowych znajomości. Co więcej, działa jak afrodyzjak.

9 kielichów: tarot zamiary

Relacja jest dla nas zadowalająca. Być może nie jest to całkowita definicja szczęścia, gdyż na karcie jest 9 pucharów zamiast 10, ale nadal oznacza udany związek. Ciężko znaleźć powód do marudzenia. Czujemy się spokojni, bezpieczni. Wszystko jest na swoim miejscu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.