Karta Giermek kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Giermek kielichów

Giermek kielichów nazywany jest też giermek pucharów. Obrazuje człowieka, który ma skłonność do wzruszeń. Ponadto, potrafi dojrzeć oraz przeżywać emocje. Z tego powodu giermek kielichów nierzadko zapowiada początkowy etap relacji – randki. Niestety nie umie wyciągać wniosków, przemyśleć sytuacji. Przyjmuje rolę obserwatora. Nic więcej nie umie. Przekreśla to stworzenie dojrzałego, prawdziwego związku. Jest to czas nauki dla giermka pucharów. Z tego powodu spodziewać się można od niego jedynie młodzieńczej, pełnej potknięć miłości. Karta sygnalizuje przyjemne zdarzenia – nowe znajomości. Telefon będzie ciągle wibrował od nadmiaru powiadomień.

Karta Giermek kielichów – w miłości i uczuciach

Karta: Giermek kielichów – praca

Nie powinniśmy się martwić. Giermek kielichów oznacza rozwój. Możemy uzyskać propozycję awansu bądź odbycia stażu/kursu podnoszącego kwalifikacje. Możliwe jest również odebranie korespondencji informującej o ukończeniu kursu albo pozytywnym wyniku egzaminu.

Giermek kielichów a uczucia

Jeśli spytaliśmy karty o intencje osoby, którą w niedawnym czasie poznaliśmy, giermek kielichów będzie przepowiadał niedojrzałość. Ta osoba błyskawicznie się zakochuje. W głowie stworzyła obraz perfekcyjnej drugiej połówki. Gdy choćby niewiele odbiegamy od przerysowanego ideału, bez oporów pozostaniemy opuszczeni. Czasem może zapowiadać to, iż niezobowiązujące spotkania zmienią się w związek!

Karta tarota Giermek kielichów: Przyszłe wydarzenia

Czas spędzony ze znajomymi lub też umawianie się na randki, generalnie pogłębienie się związków międzyludzkich. Mila atmosfera. Telefony, zaproszenia niosące za sobą pozytywne przesłanie, czułe życzenia, listy w postaci wyznań miłosnych lub też wydarzenia zapewniające nam intensywne uczucia.

Karta tarota Giermek kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się brakiem doświadczenia życiowego. Niejednokrotnie zdaje się wrażliwa, uległa i niewinna. Łatwo ją dotknąć, ponieważ ma słabą psychikę. Może być w wieku nastoletnim bądź też dziecięcym oraz podejmować artystyczne działania.

Giermek kielichów: tarot zamiary

W strefie miłosnej giermek kielichów sygnalizuje kierowanie się sercem. Rozwiązanie przykrych kłopotów miłosnych, a wprost przekształcenie ich w coś dobrego. Flirtowanie w formie telefonicznej/tekstowej. Karta może sygnalizować pojawienie się nowego członka rodziny.

Giermek kielichów: Rada Tarota

Giermek kielichów doradza, by otworzyć się na nowe wydarzenia. Pozostawić za sobą przeszłość, nie martwić się. To nierzadko okres na spotkanie nowych ludzi, randki. Powinno się jednak nie podchodzić do tych spotkań racjonalnie. Bardziej potraktować je jako przyjemność bez żadnych obietnic. Nauczmy radować się chwilą.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.