Karta Królowa kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Królowa kielichów

Królowa kielichów nazywana jest również królowa pucharów. Ukazuje człowieka, który pomimo niezwykłej uczuciowości, potrafi panować nad uczuciami. Pojmuje je i zna przyczynę powstawania ich. Jest wyrozumiały i wrażliwy na nieszczęście innych. Sugeruje się intuicją oraz emocjami, dlatego może podejmować nieprzychylne mu decyzje. Nie przemyśli odpowiednio za i przecie tylko posłucha się tego, co sugeruje mu serce. Często rozkoszuje się sztuką, jest obdarzony energią uzdrawiającą. Królowa kielichów pragnie nam powiedzieć, iż nadszedł czas, by uczucia uzyskały pierwszeństwo. Mogą nawet nadawać życiu sens, a człowiek powinien je zaakceptować. Pamiętajmy też, żeby w trosce o dobro innych nie zapominać o sobie.

Karta Królowa kielichów – w miłości i uczuciach

Królowa kielichów: Rada Tarota

Dziś czeka nas dzień nauki nad swoimi uczuciami. Pojmiemy je i nauczymy się je kontrolować. Nie zabiegajmy o życzliwość znajomych. Poczekajmy, aż druga osoba wykona telefon lub nas odwiedzi. Samotność także może być miła. Niezbędna jednakże okaże się cierpliwość. Trzeba przywyknąć do samodzielnych aktywności. Nie jest łatwo polubić samego siebie, gdy stale otaczała nas grupa osób. Dopuśćmy głos duszy, wejrzyjmy w głąb siebie oraz spędźmy troszkę czasu sami w ukryciu.

Karta: Królowa kielichów – praca

Przeczucia daleko nas zaprowadzą. Dzięki nim odniesiemy sukces. Królowa pucharów pokazuje pomysłowość, co może być ułatwieniem w realizowaniu projektów. Miła atmosfera oraz pracownicy idący tą samą ścieżką to możliwy scenariusz. Konflikty nie powinny pojawiać się w najbliższym czasie.

Królowa kielichów a uczucia

Królowa pucharów potrafi olśnić swoją osobą płeć przeciwną. Kluczem do sukcesu jest postrzeganie siebie. Pewność siebie działa zachęcająco, a brak wiary w siebie działa zniechęcająco oraz trąci desperacją. Niejednokrotnie niskie poczucie własnej wartości skutkuje chęcią zatrzymania drugiego człowieka na siłę, co przeważnie ma przeciwny skutek.

Karta tarota Królowa kielichów: Przyszłe wydarzenia

W najbliższym czasie czeka nas ogrom emocji. Zdarzenia będą wymagały zrezygnowania z czegoś dla dobra innych osób. Zaangażowanie się w aktywności mające na celu pomoc osobom w potrzebie. Możemy też poznać osobę, która będzie miała wpływ na nasze życie.

Karta tarota Królowa kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się młodym, ślicznym wyglądem. Może pracować na stanowiskach, które wymagają poświęcania się dla innych albo niesienia im pomocy. Dba o innych, nie jest dwulicowa. Ma rozwiniętą wyobraźnię, co może stosować w aktywnościach artystycznych. To znakomite cechy przyszłej żony bądź rodzicielki.

Królowa kielichów: tarot zamiary

Królowa pucharów wskazuje na okres, w którym sfera emocjonalna staje się tą główną. Dla stałych związków oznacza to zbliżenie się do siebie i stworzenie wręcz nierozerwalnej więzi. Nie czujemy zagrożenia i czujemy się usatysfakcjonowani. Nie musimy obawiać się zdrady partnera. Silne uczucie do drugiej osoby wywołane głodem miłości to oznaka długich, ognistych nocy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.