Karta Rycerz kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Rycerz kielichów

Rycerz kielichów nazywany jest też rycerz pucharów. Przedstawia sytuacje, gdzie sensem życia człowieka jest miłość (świat emocjonalny). Niejednokrotnie na pierwszym miejscu stawia osobę, która zdaje mu się idealna w każdym calu. Może być romantykiem, którego zachowania cechują się obsesyjnością i nierzadko radykalnością. Żyje fantazjami i umie im podporządkować swoje życie. Przesłanie rycerza pucharów jest proste – uczucia nie mogą nami władać. Nadszedł czas na to, by działać i opuścić świat fantazji. Wyłączmy uczucia, postawmy ostre kroki, podejmijmy decyzje i zmieńmy to, co jest niezbędne. Zostawianie tego na później wyłącznie pogorszy sytuację.

Karta Rycerz kielichów – w miłości i uczuciach

Rycerz kielichów a uczucia

Należy pamiętać, iż rycerz pucharów może być dla nas ideałem. Najgorsze jest to, że będzie słodził, przyrzekał, adorował inne osoby. Dlatego nie warto wchodzić w związek z osobą w energii rycerza pucharów. Jest to co prawda niebywale kuszące, lecz będzie skutkować przepłakanymi latami. To człowiek, który szybko się zakochuje i zmienia obiekt zainteresowań.

Karta: Rycerz kielichów – praca

Sfera finansów ulegnie poprawie. Jeżeli mieliśmy długi to uda nam się ich niebawem pozbyć. Plany w sferze zawodowej powinny zostać pomyślnie zakończone. Trzeba otworzyć się na ludzi, dzięki czemu możemy dostać kilka atrakcyjnych propozycji pracy albo zostania partnerem w spółce.

Rycerz kielichów: tarot zamiary

Rycerz pucharów dla związku zwiastuje miło oraz romantycznie spędzony czas. Jeżeli spodziewamy się oświadczyn od partnera lub podjęcia istotnych kroków (chcemy, by związek stał się poważniejszy) to możemy oczekiwać propozycji zawarcia związku małżeńskiego bądź też wspólnego zamieszkania.

Rycerz kielichów: Rada Tarota

Znaleźliśmy się w miejscu, w którym nie do końca rozumiemy, skąd pochodzą nasze uczucia. Pamiętajmy o tym, żeby nie krzywdzić innych ludzi naszym zdezorientowaniem. Jeżeli umawiamy się na miłosne spotkania, należy szczerze powiedzieć, że szukamy raczej przygód niż związku na całe życie. Powinno się być szczerym.

Karta tarota Rycerz kielichów: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzące zdarzenia okażą się trudne do zrealizowania oraz będą wymagały od nas wykazania się logiką oraz determinacją. Poświęćmy sprawie wystarczająco wiele czasu. Z drugiej strony możemy spodziewać się zaproszenia na ślub, chrzciny bądź inne szczególne wydarzenie.

Karta tarota Rycerz kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się wdziękiem osobistym. Łatwo ujmuje ludzi oraz lubi nawiązywać przyjaźnie. Ma bujną wyobraźnię, z tego powodu wielokrotnie przebywa w świecie marzeń. Czasem wprost trudno jej wrócić do bezbarwnej, smętnej rzeczywistości. Empatyczna, przejmująca się losem innych. Dlatego nierzadko pracuje jako psycholog.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.