Karta 10 kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 10 kielichów

10 kielichów nazywana jest także 10 pucharów. Przedstawia osiągnięcie 100% satysfakcji. Niejednokrotnie sygnalizuje szczęśliwy związek, życie rodzinne. Jest obietnicą tego, że wszystko zmierza na właściwe tory, choć mogłoby się zdawać inaczej. Jednakże 10 pucharów może być też ostrzeżeniem. Jeśli odczuwamy awersję do osoby, o którą pytamy karty, symbolizuje to, iż przepowiednia także nie będzie pozytywna. Może okazać się, że nas oszuka lub też zdradzi. Czasem oznacza jedynie, iż postrzegamy tę osobę w jasnych kolorach. Nie potrafimy spostrzec jaka ta osoba jest w głębi duszy. Interpretacja 10 kielichów jest zależna od kart sąsiadujących. W otoczeniu negatywnych kart przepowiednia nie będzie napawać nas optymizmem.

Karta 10 kielichów – w miłości i uczuciach

10 kielichów a uczucia

Dla osób samotnych może symbolizować romans albo wejście w relację. W wypadku kiedy pytamy karty o konkretną osobę i o jej emocje to karta niesie optymistyczne przesłanie. Chce, żeby się ustatkować oraz założyć rodzinę. Marzy o relacji opierającej się na rzeczywistym uczuciu, równości oraz harmonii. To od nas zależy jednakże, jak sprawy się potoczą, gdyż nic nie dzieje się samo. Związek wymaga nakładu pracy, aby był zadowalający!

Karta tarota 10 kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie doceniała życie rodzinne. Więzy krwi odgrywają ogromną rolę w jej życiu. Sama zresztą lubi zapraszać oraz rozpieszczać odwiedzających. Tak samo, jak ubóstwia gości w domu w równym stopniu lubi być gościem. Ma słabość do rozwlekłych, niekończących się wypowiedzi.

Karta tarota 10 kielichów: Przyszłe wydarzenia

Czekają zdarzenia o pomyślnym przebiegu, w których bierze udział rodzina. Ślub, chrzciny, komunia, urodzenie dziecka. Brak napięć i zatargów pomiędzy członkami rodziny. Jeśli jednakże mamy długo niedobre relacje z rodziną, powyższe może odnosić się do najbliższych przyjaciół bądź też delikatnego poprawienia się stosunków rodzinnych.

10 kielichów: tarot zamiary

10 kielichów symbolizuje poprawienie się sfery uczuciowej. Związek wypełni się pozytywnymi cechami takimi jak miłość, zażyłość, serdeczność, spełnienie, równość, partnerstwo, zgodność. Nierzadko wróży małżeństwo lub też zamieszkanie razem. To odpowiedni moment, aby zdecydować się na dziecko!

Karta: 10 kielichów – praca

Pomyślny symbol dla finansów. Awanse bądź inne nagrody, które przekładają się na profit finansowy. Dla prowadzących biznes sygnalizuje rozszerzenie możliwości – wdrożenie nowości lub działalność wielobranżową.

10 kielichów: Rada Tarota

Wszechświat obsypuje nas tym, co najlepsze. Musimy nareszcie zauważyć, że nasze życie jest takie, jakie mogliśmy sobie wyśnić. Nie ma na co narzekać. Nie są potrzebne żadne poprawki. Obecnie jesteśmy w odpowiednim miejscu. Wszystko jest perfekcyjne.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.