Karta 8 kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 8 kielichów

8 kielichów nazywana jest też 8 pucharów. Człowiek przeznaczył czas, wysiłek i nieodzowne narzędzia, aby zrealizować przedsięwzięcie. Niestety pomimo tego, iż zrobił dosłownie wszystko, nie dało to satysfakcjonującego rezultatu. Jego potrzeby są niezaspokojone. Dlatego musi przestać się koncentrować na tym pomyśle, traktując go jako fragment przeszłości. Konieczne okaże się ruszenie w przód, bo tylko w ten sposób uzyskamy doświadczenie. Nie musi chodzić wyłącznie o wykonanie planu. 8 pucharów może oznaczać relację lub pracę, które należy zakończyć i poszukać nowych możliwości. Rozstanie z tym, co było znane na wylot. Być może coś długoletniego. 8 kielichów czasami symbolizuje towarzyszący nam niepokój.

Karta 8 kielichów – w miłości i uczuciach

8 kielichów: tarot zamiary

Nie jest to pomyślna przepowiednia. Niejednokrotnie symbolizuje odejście jednego z partnerów, rozstanie. Brak bliskości tak fizycznej, jak i uczuciowej. Pojawi się uczucie osamotnienia. Relacja może zmienić się w relację na odległość z powodu wyjazdu partnera.

Karta: 8 kielichów – praca

8 pucharów jest oznaką niezadowolenia/braku zadowolenia. Właśnie te uczucia będą towarzyszyć nam w najbliższym czasie. Poczujemy się niezrozumiani, niedocenieni, nieszanowani. Może pojawić się chęć niezwłocznego odejścia z miejsca pracy i idealne podłoże do zawiązania się konfliktu.

8 kielichów: Rada Tarota

Skończy się coś, co było nam dobrze znane. Jeśli czujemy się zawiedzeni, smutni to wycofajmy się na zawsze bądź też na chwilę. Warto wsłuchać się w głos serca, żeby obrać właściwą ścieżkę. Tylko ono wie, co jest dla nas odpowiednie. Zaryzykujmy pozostawić przeszłość za sobą i otwórzmy się na nieznane.

8 kielichów a uczucia

Lęk nie pozwoli na otworzenie się na nowy związek. Czeka nas szukanie wolności. Prawdopodobnie otaczały nas osoby, które miały na nas negatywny wpływ. Raniły nas emocjonalnie. Z tego powodu pragniemy samodzielnie podążać za szukaniem drogi życiowej. Straciliśmy nadzieję na stworzenie nowego pełnego miłości związku albo stworzenie zdrowych, przyjacielskich relacji.

Karta tarota 8 kielichów: Przyszłe wydarzenia

Czeka dużo nietypowych sytuacji. Możliwe spotkanie osoby, której nie widzieliśmy od wielu lat lub przeprowadzka. Decyzje, które wywierają niemały wpływ na życie albo spotkania rodzinne są bardzo prawdopodobnym scenariuszem.

Karta tarota 8 kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się wielokrotną zmianą miejsca pobytu. Nieustannie jej mało, jednakże do końca sama nie jest pewna, czego chce od życia. Jest niezdecydowana, przez co może być ciężko ją zrozumieć.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.