Karta 6 kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 6 kielichów

6 kielichów nazywana jest także 6 pucharów. Oznacza melancholijny powrót do przeszłości. Wracanie myślami do dawnych pogodnych momentów. Tęsknimy za czasami, gdy wszystko było tak doskonałe no i proste. Odbywało się to najczęściej w dzieciństwie, z tego powodu z ochotą teleportujemy nasz umysł do tego etapu życia. Głównie kiedy rzeczywistość nas zawiodła. Karta prosi, aby znaleźć niewielkie przyjemności w czasie teraźniejszym. Obdarowywanie bliźnich, pomoc czy też niepozorna przejażdżka hulajnogą mogą nadać życiu smak, a czasami wprost sens. 6 pucharów może być także przestrogą, by nie idealizować obecnej sytuacji. Tylko zawalczyć z nią w jej prawdziwym wydaniu. Nie można żyć także przeszłością.

Karta 6 kielichów – w miłości i uczuciach

Karta tarota 6 kielichów: Przyszłe wydarzenia

6 kielichów jest kartą wspomnień w związku z czym, należy w tym miejscu doszukiwać się nadchodzących zdarzeń. Możemy znaleźć przedmiot, którym bawiliśmy się w dzieciństwie lub też poszukiwać informacji w aktach dotyczących naszej rodziny. Jest to okres bezpieczeństwa oraz harmonii – tak samo, jak było to w dzieciństwie.

Karta tarota 6 kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się młodzieńczym wyglądem. Oczywiście dokumenty będą wskazywały na to, że jest starsza. Posiada artystyczną duszę. Ciekawi ją sztuka, historia, archeologia. Może pracować jako historyk, pisarz lub wolontariusz w domu dziecka.

6 kielichów: tarot zamiary

6 pucharów oznacza całkowite spełnienie uczuciowe. Karta może mówić o tym, że partnerzy są nieprzemijającymi dziećmi. Naturalnie przynosi to za sobą konsekwencje jednocześnie pozytywne, jak i negatywne dla związku. Definiuje to też, jak relacja będzie wyglądała w przyszłości. Nierzadko pokazuje przywiązanie jednego z partnerów do przeszłości, co powstrzymuje rozwój związku.

Karta: 6 kielichów – praca

6 kielichów wskazuje na rodzinną atmosferę w pracy. Może pojawić się oferta posady jako opiekun dziecka lub też zwierzęcia domowego. Zawody artystyczne również są prawdopodobne. Czeka nas wewnętrzne zadowolenie z pracy.

6 kielichów: Rada Tarota

Przestańmy się zamartwiać! Odepchnijmy negatywne emocje i stańmy się, chociażby na moment beztroskim dzieckiem. Tak przyjemnie jest cieszyć się życiem oraz przypomnieć sobie jak właściwie powinno ono wyglądać. Warto okazać życzliwość przyjaciołom oraz rodzinie.

6 kielichów a uczucia

Karta czasem pokazuje na chęć powrotu do dawnej miłości. W innym przypadku pokazuje połączenie dwóch bratnich dusz. Pojawia się chęć obustronnego dbania o sobie, otaczania się bliskością. Wielokrotnie wróży związek z kimś spotkanym sporo lat temu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.