Karta As mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty As mieczy

As mieczy ukazuje zakończenie okresu zagubienia. Należy zatrzymać uczucia oraz skupić się na racjonalnym myśleniu. Jest pewnego rodzaju rozwiązaniem na nurtujące pytania i kłopoty. Emocje są złym doradcą. Chłodna analiza sytuacji bez pomocy emocji jest sposobem na nabranie nowego, innego spojrzenia na świat. Powinno się także nabrać więcej motywacji. As mieczy równie dobrze może starać się nam powiedzieć, iż konieczne będzie pozostawienie świata fantazji za sobą. Rzeczywistość pokaże nam się taka, jaką jest naprawdę. Co może być dość bolesnym przeżyciem. Często bowiem fantazje nijak mają się do tego, co jest prawdziwe i jak wygląda naprawdę. Uwzględniać należy jedynie fakty.

Karta As mieczy – w miłości i uczuciach

As mieczy a uczucia

Karta wskazuje na to, że może pojawić się specyficzny adorator. Niestety as mieczy wróży osamotnienie. Z tego powodu, nawet jeżeli wejdziemy w ten związek, to nie będzie cieszył się długim stażem. Osamotnienie da o sobie znać i zjawi się potrzeba spędzenia czasu z innymi albo odnowienia kontaktów. Innym znaczeniem może być przemyślenie przeszłości i wyciągnięcie wniosków.

Karta tarota As mieczy jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się skłonnością do gadatliwości. Sporadycznie przestaje mówić i najczęściej nie brakuje jej słów. Trudno wejść jej w słowo i „zbić ją z tropu”. Rozmowy to coś, co dodaje jej skrzydeł, napędza ją.

As mieczy: tarot zamiary

Karta nie ukazuje niczego dobrego. Próbuje powiedzieć nam, że wyobrażenia na temat partnera były zbędne i niezbędne będzie przejrzenie na oczy. Na zimno zastanówmy się, kiedy po raz ostatni odczuwaliśmy bliskość, zrozumienie czy też miłość. Odpowiedź będzie negatywna… As mieczy wskazuje na to, że czas się rozstać. W odwrotnym przypadku będziemy tkwić w związku, w którym nie ma miejsca na miłość. Zbyt dużo w nim analizowania, chłodu uczuciowego, interesowności.

Karta: As mieczy – praca

Pojawią się wydarzenia sprawdzające naszą wytrzymałość psychiczną. Pertraktacje, ocenianie, konwersacje, kompromisy to część zadań, które będzie trzeba zrealizować i bronić siebie. Może będzie trzeba zmienić warunki pracy lub też elokwentnie zderzyć się ze złośliwym współpracownikiem.

As mieczy: Rada Tarota

Powinno się kierować się potęgą umysłu. Emocje mogą przedstawiać mylne wnioski. Przygotujmy się emocjonalnie na rozpoczęcie czegoś nowego. Nie bójmy się zmian. Aktualnie powinno się wprowadzić w życie nowe pomysły i plany.

Karta tarota As mieczy: Przyszłe wydarzenia

As mieczy zwiastuje nowy okres w życiu. Warto powiedzieć nie i zachować zdrowy rozsądek, być stanowczym i odrzucić tchórzostwo. Narzędzia te są obecnie nieodzowne. Sytuacja zmusi nas do tego, by wykazać się mnogością umiejętności.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.