Karta Król kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Król kielichów

Król kielichów to człowiek, który potrafi postawić się w czyjejś sytuacji. Czerpie przyjemność, gdy może udzielić komuś porady. Nie cechuje go chwiejność emocjonalna. Potrafi zapanować nad uczuciami. Jest urodzonym dyplomatą, kieruje się logiką. Jego dojrzałość sprawia, iż rozwiązania przez niego podsunięte okazują się szczególnie trafne. Człowiek w energii króla pucharów chce chronić najbliższych i wielokrotnie pełni funkcję lidera. Wie jak podejść do sytuacji, aby ukończyć ją z pozytywnym rezultatem. Nie opowiada o tym, co ma zamiar zrobić, tylko niezwłocznie zabiera się do działania. Woli zamieniać słowa w działanie. Jej charakter nie przysparza problemów, dlatego rzadko popada w konflikty. Eliminuje je na samym starcie.

Karta Król kielichów – w miłości i uczuciach

Król kielichów: Rada Tarota

Od czasu do czasu warto poświęcić chwilę na marzenia. Nienamacalne umiejętności takie jak intuicja mają wielką moc. Przekażmy innym pozytywną energię, nie rozpoczynajmy konfliktów, nie potępiajmy ich, postawmy się w ich sytuacji, a przypuszczalnie zostaniemy potraktowani tak samo, z szacunkiem.

Król kielichów a uczucia

Gdy spotkamy człowieka w energii króla kielichów, możemy poczuć się prawdziwymi szczęściarzami. Obdarzy nas prawdziwym uczuciem, bliskością, troską, opieką i nigdy nie opuści w potrzebie. Chce naszego szczęścia i dba o to, by nie spadł nam włos z głowy. Jednakże powinno się dać mu trochę czasu, gdyż płeć przeciwna strasznie go tremuje!

Król kielichów: tarot zamiary

Król kielichów to pomyślna karta. Wskazuje na to, że partnerzy obdarzają się takim samym uczuciem. Są nie jedynie kochankami, lecz przede wszystkim przyjaciółmi. Dzięki temu nie mają przed sobą tajemnic, nie wstydzą się siebie, są dla siebie opoką i darzą się zaufaniem. Istnieje szansa na pozytywny wynik testu ciążowego lub też propozycję zawarcia małżeństwa!

Karta: Król kielichów – praca

W miejscu pracy pojawi się miła aura. Mogą pojawić się zadania, które będą wymagały od nas wykazania się pomysłowością. Jeżeli szukamy pracy, to może trafić się oferta, której nadrzędnym celem jest udzielanie pomocy. Możemy czuć wewnętrzne pragnienie uczestniczenia w akcjach polegających na wspieraniu ubogich, chorych. Wolontariat, fundacja, ośrodek pomocy społecznej, swoja działalność, która sprawi, że ludzkie życie będzie prostsze – wszystkie opcje są prawdopodobne.

Karta tarota Król kielichów: Przyszłe wydarzenia

Czekają nas chwile wprawiające nas w pozytywny humor. Będzie on miał długotrwały rezultat. Trudno będzie nas zasmucić albo rozzłościć. Zdarzy się coś nieoczekiwanego wywołującego wybuch euforii. Zróżnicowanie uczuć sprawia, że uzyskujemy świadomość egzystencji. Nie czujemy się martwi, a życie nabiera barw.

Karta tarota Król kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się dojrzałością oraz życiową mądrością. Potrafi wejść w czyjeś buty i zrozumieć, przez co przeszła druga osoba. Często jej działania uwarunkowane są troską o dobro ludzkości. Nierzadko podejmuje pracę na stanowiskach takich jak-lekarz, pielęgniarka, właściciel fundacji.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.