Karta 2 mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 2 mieczy

2 mieczy przedstawia człowieka, który wpadł na ciekawy pomysł i ma dwie możliwości drogi. Karta niejednokrotnie mówi o tym, że racjonalne podejście do nowej koncepcji skutkuje jej kapitulacją. Zbyt długi czas przeznaczony na wahania, przemyślenia, zastanawianie się również nie jest zalecany, gdyż może skutkować utratą szansy na to, aby ideę wcielić w życie. Sytuacja przyjmuje postać układanki, której fragmenty nie pasują do siebie, a my nie możemy dojrzeć, z jakiego powodu tak jest. Staramy się ze wszystkich sił złożyć całość. Jednakże w dalszym ciągu postrzegamy niezgodność. 2 mieczy pokazuje lęk, rozterki, trudności uczuciowe. Z tego powodu zjawia się silna potrzeba przemyślenia sytuacji tylko za pomocą logicznego myślenia nienaruszonego uczuciami. Kłopoty mogą nas przerosnąć, więc karta uczula na to, aby nie uciekać przed problemami.

Karta 2 mieczy – w miłości i uczuciach

2 mieczy: Rada Tarota

Najlepiej sugerować się obiektywizmem. Pokój ducha to coś, czego aktualnie najbardziej potrzebujemy. Dziś należy postawić na odpoczynek, ponieważ emocje, niesłabnące rozterki i skryte lęki są złym sprzymierzeńcem w podejmowaniu postanowień bądź analizowaniu.

Karta tarota 2 mieczy: Przyszłe wydarzenia

2 mieczy to zdecydowanie niełatwy czas. Przeważają w nim przemyślenia i brak zdecydowania. Sytuacja będzie wymagała od nas podejmowania decyzji. Jednocześnie dostępnych jest kilka opcji, co nie ułatwia rozwiązania kłopotu. Nie muszą być to sprawy dużej wagi, aczkolwiek możemy wewnętrznie przeczuwać, że robimy coś nie z własnej woli bądź czuć sprzeczne emocje.

Karta: 2 mieczy – praca

2 mieczy wskazuje, że nie jest to pomyślny czas dla sfery zawodowej. Mogą ukazać się problemy ze znalezieniem pracy. Dla osób mających własną działalność mogą zjawić się problemy, które będą wymagały wprowadzenia w życie niełatwych posunięć. Karta równie wielokrotnie pokazuje na pasywność w sferze finansów.

2 mieczy: tarot zamiary

Przyszedł okres na podejmowanie niełatwych postanowień. Co najmniej jedno z partnerów charakteryzuje pasywność, wahanie i emocje przemarznięte zimnem. Możemy nie odczuwać bliskości. Odnosić wrażenie, iż nic nie łączy nas z partnerem. Można mieszkać razem a tak naprawdę żyć osobno. Co wielokrotnie sygnalizuje 2 mieczy.

2 mieczy a uczucia

Obiekt zainteresowania nie jest do nas dobrze nastawiony. Szarpią nim lęki, a w głowie tworzą się ponure scenariusze. Naturalnie przyczyniamy się do cierpienia tej osoby jedynie w jej głowie. Niestety udowodniając jej, że mamy dobre serce nic nie osiągniemy. Nie można zdobyć zaufania niedowierzającego człowieka.

Karta tarota 2 mieczy jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie pełna wahań. Zwykle staje z boku. Nie lubi zwracać na siebie uwagi oraz sprawia wrażenie osoby pozbawionej uczuć. Nie uzewnętrznia się za bardzo, więc może być ciężko do niej dotrzeć.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.