Karta 3 mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 3 mieczy

3 mieczy najczęściej ukazuje dotkliwe zderzenie z rzeczywistością. Aktualna sytuacja ni jak ma się do naszych marzeń, oczekiwań. Odczuwamy niezaspokojenie bądź wręcz rozczarowanie losem. Wszystko, co nas otacza funkcjonuje bez naszej ingerencji. Jesteśmy zupełnie skazani na zamiary zaprojektowane przez los i jedyne co możemy uczynić to prosić go o łaskawość. Karta równie dobrze może oznaczać, że nie tak wyobrażaliśmy sobie rzeczywistość. Założyliśmy błędne wnioski, a wszechświat zdecydował odkryć przed nami okrutną prawdę. Jest jeszcze inne znaczenie 3 mieczy-lęki, które towarzyszyły nam od dawna, okazały się prawdziwe i Spowodują porażkę w danej sprawie.

Karta 3 mieczy – w miłości i uczuciach

Karta tarota 3 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Nadciąga dużo trudnych sytuacji. 3 mieczy wskazuje na serie rozczarowań w postaci zakończenia związku lub też przyjaźni, końca ważnego istotnego czasu w życiu, straty pracy. Możemy odczuwać, iż życie nas przerasta, stało się zbyt uciążliwe. Karta może znaczyć, iż sytuacja zrobiła się na tyle poważna, iż należy naprawić ją niemal natychmiast.

Karta: 3 mieczy – praca

Niedobry okres. Karta może objawić się zwolnieniem z pracy, brakiem szansy znalezienia posady, degradacją. Często pokazuje na porażkę też w sferze finansów. Objawić to się może na kilka sposobów-brak szansy odsprzedania wartościowego przedmiotu albo przegranie negocjacji w biznesie.

3 mieczy a uczucia

Rozrywający, porażający ból w sercu jest tak dojmujący, że niełatwo jest nam otworzyć się przed nową osobą. Obdarzenie zaufaniem nie jest proste po traumatycznych przeżyciach takich jak zdrada bądź też kłamstwo. 3 mieczy ukazuje także niespełnione oczekiwania oraz zderzenie z rzeczywistością. Ktoś postąpił inaczej, niż byśmy tego chcieli.

3 mieczy: Rada Tarota

3 mieczy mówi o sile wybaczenia. Trzeba nauczyć się tej umiejętności, bo wzburzenie, wściekłość i gorycz wywiera na nas zbyt silny wpływ. Stale czucie żalu nie służy do odbudowywania i tworzenia zdrowych związków z innymi. Z tego powodu trzeba odpuścić. Zrozumieć, że nikt nie jest perfekcyjny (my także), nie jest prosto. Jest to jednak klucz do zdrowia psychicznego i wolnego serca.

3 mieczy: tarot zamiary

Jest do bardzo negatywna przepowiednia dla par. Karta nierzadko pokazuje moment, który stał się nie do wytrzymania. Nie jest już możliwe naprawienie tej relacji. Być może wkradła się zdrada lub kłamstwo. Z drugiej strony szczerość też może być powodem do bólu. Zakończenie tej miłości jest wielce możliwym wynikiem.

Karta tarota 3 mieczy jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie zatopiony w rozpaczy. Przeżyje kilka szczególnie bolesnych momentów. Nie będzie to dla niej prosty czas. Ciągle będzie przeżywać sprawę. Pokaże się rozpacz, cierpienie, ból, smutek, rozczarowanie. Jej negatywne emocje mogą na nas wpływać.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.