Karta 5 mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 5 mieczy

5 mieczy nierzadko pokazuje na to, iż człowiek nie zwraca uwagi na innych w sytuacji wygranej. Nie liczy się dla niego to, co odczuwa druga osoba. Jego sukces jest jego jedynym zamierzeniem i bezlitośnie wykorzysta wszelakie sposoby, aby triumfować. Co więcej, wygrana może być celem sama w sobie. Nie liczą się profity, jakie może z niej czerpać. Aczkolwiek zupełnie nie musi tu chodzić o nas. Karta wielokrotnie przestrzega nas przed osobą, która skrzywdzi nas niebywale dotkliwie. Dopuści się jakichkolwiek niegodziwości, aby urzeczywistnić swój samolubny plan. Oszustwa, podstępy, sztuczki, szyderstwo to narzędzia, którymi posługuje się perfekcyjnie, niczym mistrz. Należy wspomnieć, że 5 mieczy często zwie się kartą porażką.

Karta 5 mieczy – w miłości i uczuciach

5 mieczy: Rada Tarota

5 mieczy poleca rozwagę i czujność. Trzeba przekonać się, czy osoba, o którą zapytaliśmy karty, nie ma wobec nas złych planów. Niezbędne będzie pokazanie ludziom, że ustanowiliśmy klarowne standardy, których oni nie mogą łamać. Naturalność, stanowczość, komunikatywność to niedoceniane umiejętności, które są niezastąpione, do pokazania w którym miejscu kończą się granice.

Karta: 5 mieczy – praca

5 mieczy w strefie finansów pokazuje każdego rodzaju porażkę oraz rozczarowanie. Utrata posady, brak dochodów lub zgoła długi, brak możliwości znalezienia posady, nieuczciwe poczynania ze strony współpracowników np. ktoś może zmyślać szkodliwe plotki.

Karta tarota 5 mieczy jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie skupiona tylko na sobie. Ciężko z nią prowadzić rozmowę, bo lubi stawiać na swoim. Przekonuje innych do swojego zdania bądź też wprost narzuca je. Jest też interesowna. We wszystkim musi widzieć korzyść i egoistyczny korzyść. Inni się nie liczą.

5 mieczy: tarot zamiary

Należy zakończyć męki oraz skończyć tą relację. 5 mieczy nazywa się wielokrotnie kartą porażką przegraną i to nie bez powodu. Co najmniej jedno z partnerów nie podejmie próby walki o relację. Być może miotają człowiekiem mocne lęki, a co za tym idzie, po prostu się poddaje. Karta wielokrotnie wskazuje wprost na wypalenie się uczucia.

Karta tarota 5 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Nadciągają kłótliwe chwile. Nieetyczne zagrania, oczernianie, manipulacja, fałszywe oskarżenia, zapewnienia bez pokrycia. Duże prawdopodobieństwo spotkania wilka w owczej skórze. Z pozoru może zdawać się wszystko w porządku, a intryga będzie przeprowadzona dokładnie.

5 mieczy a uczucia

Obiekt naszych uczuć może wprost wyśmiewać się z nas. To, iż jesteśmy oddani, przynosi mu niezdrową przyjemność. Co ciekawe czuje się lepszy z tego powodu i myśli, iż może nas podporządkować. Jest to toksyczne zachowanie. Karta niejednokrotnie pokazuje walkę. Aczkolwiek nie należy zabiegać o osobę o takim (nikczemnym) charakterze.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.