Karta 4 mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 4 mieczy

4 mieczy pokazuje konieczną regenerację. Przyszedł okres, w którym należy przestać angażować się w rozwiązywanie problemów. Całkowite skupienie się na konkretnej sprawie jest za bardzo obciążające dla organizmu. 4 mieczy prosi, żeby odsunąć się w cień, wypocząć i nabrać sił. W tym momencie intuicja/medytacja jest najbardziej pożądaną zdolnością. Dzięki czemu możemy doświadczyć świeżego nastawienia. Niejednokrotnie wręcz olśnienia. 4 mieczy pokazuje również okres uleczenia. Jest to niezmiernie powszechna wróżba. Dlatego też przychodzące sytuacje będą wymagały odnalezienia oraz wprowadzenia metod na „wyleczenie”.

Karta 4 mieczy – w miłości i uczuciach

4 mieczy a uczucia

Nasze wewnętrzne potrzeby przestaną być wreszcie tajemnicą. Karta wróży moment na odkrywanie swojej tożsamości. Okres ten obejmuje również zrozumienie swoich, najsilniejszych pragnień. Co da możliwość w przyszłości stworzenie dojrzałego związku. Dla singli nie zapowiada zapoczątkowania miłosnej relacji.

Karta tarota 4 mieczy jako osoba

4 mieczy wielokrotnie wskazuje na osoby, które będą znajdowały się w budynku wbrew własnej woli. Prawdopodobne jest, iż uległy wypadkowi lub stan ich zdrowia nagle uległ pogorszeniu, tworząc prawdziwe zagrożenie.

4 mieczy: Rada Tarota

Karta sygnalizuje, iż musimy zagospodarować czas w ten sposób, żeby znaleźć chwilę na wyciszenie oraz regenerację. Może zdarzyć się i tak, że los własnoręcznie zmusi nas do odpoczynku. Chociażby w postaci zwolnienia z pracy.

Karta: 4 mieczy – praca

Utknięcie w sferze zawodowej. Może oznaczać to urlop bezpłatny, na który muszą udać się wszyscy pracownicy, za długie szukanie posady, brak możliwości na awansowanie w miejscu zatrudnienia. Dla pieniędzy znaczy stagnację. Inwestycje nie dadzą profitów, firma będzie pracowała na mniejszych obrotach, a finansów może wręcz nie wystarczyć na podstawowe potrzeby.

Karta tarota 4 mieczy: Przyszłe wydarzenia

4 mieczy może oznaczać spędzanie czasu samemu. Izolację od świata oraz spędzanie czasu bez udziału aktywności fizycznej np. biblioteka. Czasem zgoła bierność. Karta może też pokazywać na precyzyjne sytuacje, które pozbawiły nas reszty sił. Co tak naprawdę spowodowało, iż jesteśmy wykończeni.

4 mieczy: tarot zamiary

Nadszedł etap na przemyślenia i tymczasowy postój. Partnerzy próbują przeprowadzić analizę czy i ile związek im daje. Opracowywany jest plan działania dotyczący rozwiązania trudności w związku. Zauważamy, co dokładnie trzeba w nim poprawić. Konwersacje z partnerem to ostatnia rzecz, na którą mamy chęć. Odczuwamy mocną potrzebę przebywania z daleka od połówki. Karta nie pokazuje jednak na rozstanie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.