Karta 7 mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 7 mieczy

7 mieczy wskazuje na niecodzienne rozwiązywanie problemów. Człowiek wykazuje się sprytem, jednakże to, co robi, nie można uznać za honorowe. Wybiera najprostszą drogę do celu, która po chwili okazuje się niewłaściwą decyzją. Napotyka wiele komplikacji, więc droga okazuje się wcale nie tą najprostszą. 7 mieczy nierzadko przedstawia wycofanie, ucieczkę, brak konfrontacji. Człowiek dokonał czegoś niedobrego, np. wykorzystał pewną osobę, przez co stara się uciec przed konsekwencjami. Nie chce podjąć współdziałania, a wręcz przeciwnie – analizuje gdzie jeszcze może czerpać korzyści oraz wdrożyć haniebne praktyki. Oczywiście w tym wszystkim posiada własny cel.

Karta 7 mieczy – w miłości i uczuciach

7 mieczy: Rada Tarota

7 mieczy uprasza, abyśmy wykazali się błyskotliwością oraz innowacyjnością. Niestereotypowe rozwiązania mogą być tymi najlepszymi. Trzeba też postępować tak, aby nie rzucać się w oczy. Karta uczula także na samolubne impulsy – nie zapominajmy o szacunku, szczerości oraz poszanowaniu praw innych. Jeśli będziemy postępować niechlubnie, los obróci się przeciwko nam.

7 mieczy: tarot zamiary

Bardzo prawdopodobne, iż związek jest rezultatem pozytywnego wyniku, jeśli chodzi o rozważania dotyczące czerpania zysków. Karta może oznaczać także, że partnerzy nie są już dla siebie bliscy. Pojawiają się wątpliwości, a związek zdominowała bierność.

7 mieczy a uczucia

Nie należy wierzyć osobie, o którą zapytaliśmy karty. Możemy spotkać się z szeregiem poczynań godnych potępienia. Dopuszczenie się zdrady, rozliczne oszustwa lub co gorsze traktowanie nas przedmiotowo przez pryzmat nieograniczonych korzyści jest chlebem powszednim dla tego człowieka. Lepiej się trzymać z daleka.

Karta tarota 7 mieczy jako osoba

Musimy zachować wyjątkową rozwagę. Osoba, która stanie na naszej drodze nie będzie miała porządnych zamiarów. Może nas wykorzystać albo oszukać. Prawdopodobnie będziemy jej do czegoś użyteczni i tylko dlatego utrzymuje z nami kontakt. Swoją życiową przedsiębiorczość używa do niegodziwych, egoistycznych celów. Zamiast pomóc innym. To ostatnie, na co można liczyć.

Karta tarota 7 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Karta może pokazywać na zdarzenia, z których można zrobić własny zysk. Wielokrotnie też mogą być chowane realne zamiary. Działania zaś Przeprowadzane wyłącznie pod publikę. Co więcej, sytuacje te mogą, choć nie muszą przyjąć osobliwą, niepospolitą formę.

Karta: 7 mieczy – praca

Brak stabilnego zatrudnienia bądź też wprost zmiana pracodawcy. Trzeba zachować czujność w strefie tak materialnej, jak i zawodowej, ponieważ 7 mieczy niejednokrotnie wskazuje na podstępne sposoby działania. Mogą przydarzyć się nadgodziny, za które nie otrzymamy pieniędzy lub też zostaniemy wprowadzeni w błąd przez agenta ubezpieczeniowego.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.