Karta 6 mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 6 mieczy

6 mieczy wskazuje na robienie następnych kroków naprzód. Wprawdzie nie dzieje się to w ogromnym tempie, ale również nie towarzyszy temu słomiany zapał. Zmiany realizowane są bezustannie. Człowiek wie jak działać i nie jest gwałtowny. Karta jest symbolem wolnego tempa. Ukazuje, iż człowiek nie powinien poddawać się uczuciom, a wręcz musi potrafić je kontrolować. Ostrożności nigdy nie za wiele. 6 mieczy może też sugerować, że nadszedł czas, żeby zapomnieć o przeszłości oraz wybrać nową drogę. Pozornie niemiła sytuacja może obrócić się na naszą korzyść. Dzięki czemu możemy nawet dziękować losowi za niemiły wypadek, ponieważ spowodował więcej dobrego niż złego.

Karta 6 mieczy – w miłości i uczuciach

6 mieczy a uczucia

Karta symbolizuje człowieka, który trzyma się z daleka. Przeszłość okazuje się ogromnie bolesna. Tak ciężka, iż aż nierealne jest wejście w nowy związek. To niestety wymaga naturalności, siły oraz przezwyciężania dawnych wzorców. Ciągle istnieje lęk, przed kolejnym skrzywdzeniem. 6 mieczy ukazuje na prawdopodobieństwo utworzenia związku, jednakże będzie on wymagał wiele czasu oraz wyrzeczeń. 6 mieczy często ukazuje relację na odległość.

6 mieczy: tarot zamiary

Karta ukazuje sytuacje w kilku kontekstach. Może zapowiadać rozwiązanie kłótni oraz czas spokoju, niespieszny postęp. Jednak w tym samym czasie pokazuje na to, żeby prowadzić otwarte dyskusje. Może zapowiadać nowy początek w charakterze wspólnego zamieszkania bądź też zgoła odwrotnie – zakończenie związku, jeśli był szczególnie toksyczny.

Karta: 6 mieczy – praca

Nadejdą zmiany w strefie zawodowej. Być może szef zasugeruje nam wykonanie kursu podnoszącego kwalifikacje zawodowe albo będziemy musieli zmienić stanowisko. Mogą przydarzyć się delegacje. Dla osób, które mają swój interes, również przewidywane są zmiany-branży lub też po prostu wdrożenie nowych udogodnień/funkcji, bądź asortymentu.

Karta tarota 6 mieczy jako osoba

Osoba, którą napotkamy na naszej ścieżce, będzie wydawała się odległa. Może być ciężko do niej trafić, a nawet może okazać się, że niedługo wyjeżdża. Jednakowo możemy poznać ją przez Internet. Zdaje się zamknięta, nieosiągalna. Niemożliwa do odkrycia.

Karta tarota 6 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Życie wymusi na nas powzięcie postanowień w zasadniczych kwestiach. Pojawi się również trochę nowych ścieżek. Karta jest symbolem jakiegokolwiek typu podróże. Być może będzie trzeba opuścić granice kraju. Niekoniecznie muszą to być wyjazdy, do których życie nas zmusiło.

6 mieczy: Rada Tarota

Nie warto powracać do wspomnień i ograniczać się do tego, co było. To tylko nas unieruchamia. Warto wdrożyć coś nowego do życia, a przekonamy się, iż jesteśmy w stanie wiele z siebie wydobyć. Nie bójmy się spróbować, jak daleko nas zabiorą z pozoru mało użyteczne umiejętności.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.