Karta 9 mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 9 mieczy

9 mieczy przedstawia wagę nieustającego napięcia w życiu człowieka. Powstał on w wyniku tego, że wzięliśmy na siebie za dużo. Myśleliśmy, iż uda nam się pogodzić ilość obowiązków z odpornością psychiczną i starczy sił na pokonanie trudności. Tak się jednak nie wydarzyło w związku z czym towarzyszy nam mocny niepokój. Analizujemy, co będzie dalej. Analizujemy najdrobniejsze detale, które doprowadzają nas do zetknięcia się ze ścianą czarnych scenariuszy. Głowa przepełniona jest wszechogarniającym uczuciem pecha. Człowiek spodziewa się najgorszego od życia. Karta podejmuje wysiłek nauczenia nas, że wyobraźnia nie ma nic wspólnego ze światem realnym. Nieszczęścia odtwarzane w naszej głowie jedna za drugą, jedynie tam pozostaną.

Karta 9 mieczy – w miłości i uczuciach

9 mieczy: tarot zamiary

Karta pokazuje na wyrzuty sumienia. Związek nie będzie obfitował w czułość. Co najmniej jedno z partnerów wymaga uczucia, serdeczności, miłości. Może zjawić się też poczucie tęsknoty oraz osamotnienia w relacji. 9 mieczy pokazuje na to, że prędzej czy później związek się skończy. Możliwe, że nie da się go uratować.

Karta: 9 mieczy – praca

Sytuacje przyjmą zawiły przebieg. Może to się uzewnętrznić długami, których uregulowanie nie jest takie proste. W pracy zaś towarzyszyć będą nerwy związane chociażby z problemami w firmie. Jako osoba bez pracy możemy mieć trudność ze znalezieniem posady. Pokażą się sytuacje, z których trudno się wygrzebać.

Karta tarota 9 mieczy jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie przede wszystkim przytłoczona problemami. Dlatego też może mówić nam o własnych kłopotach, żeby chociażby na moment zrzucić z siebie natłok zobowiązań. Ponadto, będzie pracować na stanowisku, które wymaga natężonego wysiłku intelektualnego.

Karta tarota 9 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Nadciągają chwile, które uniemożliwią nam doznania momentu spokoju. Trzeba oczekiwać niedobrych wieści, życia w ciągłym napięciu. Cały czas będzie trzeba coś naprawiać, czymś się zająć. Problemy gonią nas bez przerwy. My zaś musimy stawiać im czoła bez wytchnienia.

9 mieczy a uczucia

9 mieczy wskazuje na to, iż pojawia się natłok negatywnych myśli. Wracanie do momentów cierpienia nie jest w ogóle budujące. Nastawienie do potencjalnego związku w sposób „i tak się nie uda”, „nic z tego nie będzie”, „z pewnością mnie zrani” zamyka drzwi do szczęśliwej miłości. Najlepiej od razu wycofać się z takiego związku.

9 mieczy: Rada Tarota

Nie wolno zamykać się w sobie. Drugi, bliski człowiek potrafi dać pocieszenie. Opowiedzenie komuś o swoich problemach może przynieść nie tylko wytchnienie, lecz również rozwiązanie kłopotu. Naturalnie istotne, żeby empatia była nierozłącznym składnikiem jego osobowości. 9 mieczy uprasza, aby kontrolować własne myśli, gdyż to one są źródłem bólu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.