Karta 8 mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 8 mieczy

8 mieczy wskazuje człowieka, który jest niewolnikiem własnych myśli, opinii lub też nastawienia. Stale tkwi w strefie komfortu. Właśnie tam czuje się bezpiecznie i za żadne skarby nie ma ochoty opuścić bezpiecznego miejsca. Jest to jednakże iluzja. To, że coś jest znajome, nie znaczy, iż musimy się tego desperacko trzymać. Wrogie nastawienie do zmian i niechęć do popatrzenia na sytuacje z innej perspektywy może silnie ograniczać. Jest to swojego rodzaju pułapka, która daje złudzenie bezpieczeństwa. Karta uprasza, żeby człowiek działał mimo tego, iż nie do końca odnajduje się w tej roli. Niech skonfrontuje się z rzeczywistością i zmieni nastawienie do życia. Zwalczy strach oraz nieaktualne schematy. W odwrotnym przypadku sytuacja, w której się znalazł, nie ulegnie zmianie.

Karta 8 mieczy – w miłości i uczuciach

Karta tarota 8 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Nadciągają zdarzenia, w których będą towarzyszyły uczucia związane z ograniczeniami-niezadowolenie, brak wolności, bariera. Może ujawnić się ograniczenie wolności w charakterze pobytu w więzieniu bądź szpitalu.

Karta: 8 mieczy – praca

8 mieczy wskazuje na negatywną sytuację. Małe zarobki, nieumiejętne zarządzanie zespołem, generalnie niepoprawna organizacja miejsca pracy, konflikty w miejscu pracy, niejednokrotnie występujące pomyłki.

8 mieczy: tarot zamiary

8 mieczy mówi o byciu niewolnikiem w relacji. Być może partner ogranicza naszą wolność, a my nie sprzeciwiamy się jego postępowaniu. Tak samo można zostać niewolnikiem swoich emocji i zmuszać się do relacji ze względu na fascynację. Karta wielokrotnie wskazuje na brak niepowierzchownych rozmów bądź ich całkowite zakończenie i natłok czarnych scenariuszy w głowie. Prawdopodobne blokady w sferze seksualnej oraz uczuciowej. Mnóstwo wątpliwości.

Karta tarota 8 mieczy jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się ograniczeniami. Będą wynikały one oczywiście ze sposobu myślenia. Wielokrotnie w jej głowie ukazuje się myśl „to się nie uda” dlatego też wcale nie podejmuje próby i skazuje się na porażkę. Na dodatek jest znacznie zakompleksiona.

8 mieczy a uczucia

Dla osób samotnych 8 mieczy to nie pomyślna wróżba. Będziemy przepełnieni wręcz strachem, wahaniami. Otwarcie się na relację będzie wymagało odwagi i zwalczenia wewnętrznych blokad i obaw. Jeśli szukamy osoby, która będzie dla nas wsparciem w kłopotach, to karta jednoznacznie wskazuje, iż musimy być niezależni. Nie napotkamy osoby, która odciąży nas z życiowych problemów.

8 mieczy: Rada Tarota

Zdecydowanie jest kluczem do sukcesu. 8 mieczy naucza, iż jeżeli chcemy odnaleźć rozwiązanie i zwalczyć kłopoty to bez wytrwałości nic nie osiągniemy. Naturalnie cierpliwość jest tak samo przydatną cechą. Obie te wartości muszą iść w parze.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.