Karta Giermek mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Giermek mieczy

Giermek mieczy nazywany jest również paź mieczy. Uosabia człowieka o wyjątkowej inteligencji. Głównie koncentruje się na obserwacji środowiska, co naturalnie chowa przed innymi. Zaciekle zastanawia się nad pewnymi kwestiami, a wnioski pozostawia wyłącznie dla siebie. Karta wskazuje na potęgę oraz bystrość umysłu. Giermek mieczy to osoba, której raczej się unika przez jej nieokrzesaną bezpośredniość. Nic nie dzieje się aczkolwiek bez przyczyny – zachowanie pazie mieczy wynika z tego, iż został w przeszłości dotkliwie skrzywdzony. Złośliwość pazia mieczy jest tarczą-ochroną przed kolejnym skrzywdzeniem. Nie umie on zaufać innym. Co gorsza, nierzadko włada nim zazdrość. Środowisko nie daje mu więc możliwości na to, żeby odkrył swoje rzeczywiste oblicze.

Karta Giermek mieczy – w miłości i uczuciach

Giermek mieczy a uczucia

Dla osób samotnych nie jest to pomyślna wróżba. Może przepowiadać raptowne zakończenie znajomości przy równoczesnym śledzeniu za pomocą portali społecznościowych. Osoba w energii giermka mieczy obawia się tego, że emocje zawładną nią. Z tego powodu tak mocno obawia się uczuć (miłości). Bezustannie szuka minusów związku lub też nie umie się zdecydować.

Karta tarota Giermek mieczy: Przyszłe wydarzenia

Możliwość otrzymania wiadomości o negatywnej treści. Pewne osoby mogą powiedzieć więcej niż to wskazane. Coś może nas powstrzymać, kiedy chcemy wcielić plan w życie. Dobrym przykładem tego może być spóźnienie się na spotkanie, od którego zależą nasze dalsze losy.

Karta tarota Giermek mieczy jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się młodością. Nie chodzi wyłącznie o prawdziwy wiek, ale o dojrzałość duszy. Jest to inteligentna osoba i ma znaczące pokłady umiejętności organizacyjnych. Co więcej, wszystko analizuje, dlatego też niejednokrotnie pracuje w zawodach takich jak analityk lub notariusz.

Giermek mieczy: Rada Tarota

Trzeba obserwować otoczenie, bo ktoś pragnie coś ukryć. Należy być czujnym i ostrożnym, ponieważ odnosimy błędne wrażenie dotyczące obecnej sytuacji. Wnioski zachowajmy dla siebie i odkryjmy wreszcie tę tajemnicę.

Giermek mieczy: tarot zamiary

Giermek mieczy może ukazywać, iż jesteśmy w relacji jedynie z przyzwyczajenia. Mogą pojawić się konflikty o drobnostki. Niestety istnieje niemałe prawdopodobieństwo tego, że zamienią się w poważne konflikty. W tym momencie rządzi brak szczerości. Jest to czas, gdy miłość, zamiast żarzyć się, powiewa chłodem.

Karta: Giermek mieczy – praca

Nie jest to dobry czas w sferze zawodowej. Możemy otrzymać naganę od szefa za „niewinność” lub może dojść do nieporozumienia między pracownikami. Niesnaski z partnerem biznesowym bądź szefem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.