Karta 10 mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 10 mieczy

10 mieczy oznacza moment, w którym spadliśmy na samo dno. Jest to wewnętrzna porażka. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znaleźliśmy. Gorzej już być nie może. Jest to koniec etapu w życiu. Fantazje dotyczące świata nie pokrywają się z rzeczywistością. Nie jest to jednakże karta mająca tylko pesymistyczny wydźwięk. Pewna sprawa za bardzo przygniatała nasze serce i w końcu możemy się od tego uwolnić. Pozostawić to, co nas tak bardzo bolało za sobą. Nadszedł czas, aby odrodzić się na nowo. To od nas zależy jaką drogę obierzemy. Tak jak dziecko musimy wypełnić się opiniami, światopoglądem, ideami. Rozpocząć wszystko od początku.

Karta 10 mieczy – w miłości i uczuciach

10 mieczy: tarot zamiary

Bolesne momenty. Rozstanie z toksycznym partnerem, gwałtowne odejście partnera, wypalenie się uczucia bądź też przejrzenie na oczy, jakim związek był naprawdę. Trzeba spodziewać się odwołania zaręczyn, przekreślenia wspólnego czasu. Wygląda to tak, jakby partner zdecydował się bez oporów przekreślić związek i zapomnieć o uczuciu, które swego czasu łączyło.

Karta: 10 mieczy – praca

W końcu przejrzymy na oczy sferę zawodową. Zauważymy, że nasze postrzeganie rzeczywistości było mylne. Możemy stracić posadę, na której nam bardzo zależało. Jest to dla nas praca marzeń, czyli jest to trudny moment. W sferze materialnej nadchodzą rozliczne straty.

10 mieczy: Rada Tarota

10 mieczy podpowiada, żeby zapomnieć o przeszłości. Warto poszukać metod, żeby załagodzić cierpienie. W tarocie 10 ukazuje koniec pewnego etapu oraz początek czegoś nowego. Karta może wskazywać także na bezsensowną bitwę. Powinniśmy przyznać się do przegranej i przestać się szarpać. Dalsza kontynuacja walki nie ma sensu.

10 mieczy a uczucia

10 mieczy nie jest pozytywną kartą w sferze uczuć. Często symbolizuje koniec relacji lub gwałtowne zakończenie znajomości. Warto jednakże pamiętać, że smutne chwile są także nowymi, wartościowymi doświadczeniami. Trzeba z nich wyciągać wnioski i zdać sobie sprawę z tego, czego oczekujemy w związku i czego powinniśmy unikać, aby był zadowalający. Dzięki cierpieniu odkrywamy i rozumiemy siebie.

Karta tarota 10 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Wiele bolesnych chwil. Trudne emocje takie jak rozpacz, żal, smutek, rozczarowanie przyjmą natężenie zbyt ciężkie do wytrzymania. Spotkają nas raptowne tragedie, a nadmiar emocji jest naturalną konsekwencją.

Karta tarota 10 mieczy jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie postępować lekkomyślnie. Logika nie jest jej mocną stroną. Zgoła przeciwnie wielokrotnie postępuje bez namysłu, przez co spotykają ją rozliczne konsekwencje. Ponadto, często podejmuje ryzyko.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.