Karta 10 buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 10 buław

10 buław nazywana jest inaczej 10 kijów lub 10 pałek. Człowieka przytłacza bezmiar bolączek, niedogodności, nacisków oraz cierpienia. Nieprzyjemne uczucia oraz nieprzychylne koleje losu towarzyszą w trakcie realizacji zaplanowanego celu. Droga do sukcesu zaczyna| niepokoić. Może pojawić się odczucie przeciążenia, umęczenia organizmu. Dostrzegamy, że zatracamy wiarę oraz motywację do zakończenia planu. Nierzadko dociera do nas uczucie bezsensowności. 10 kijów zaleca, aby przyglądnąć się swoim działaniom i ocenić własne zachowanie. Może także chcieć zwrócić uwagę na to, że przyjęliśmy na siebie nadmiar zobowiązań i nie jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom. 10 kijów wskazuje również na samotną bitwę z przeciwnościami losu. Dzieje się tak z własnego wyboru.

Karta 10 buław – w miłości i uczuciach

10 buław: tarot zamiary

10 buław pokazuje na trudności, które okażą się za bardzo skomplikowane, by z nimi wygrać. Człowiek jest wyczerpany ich ciężarem, lecz mimo to nie wycofuje się z relacji, bo chce zachować się prawidłowo w stosunku do partnera. Konieczne jest wdrożenie luźnej atmosfery, żeby związek miał szansę utrzymać się.

10 buław: Rada Tarota

Należy obrać zaledwie jeden sposób działania. Dlaczego? Większa ilość zapewne będzie dla nas zbyt przygniatająca. 10 kijów wskazuje, że może pojawić się brak wiary we własne siły. Problemy mogą wydawać się tak gigantyczne, że nie zdołamy ich pokonać.

10 buław a uczucia

Karta przestrzega przed nową relacją. Możliwe, że po jakimś czasie relacja zacznie nam doskwierać? Możliwe również, że praca nad związkiem będzie wymagała licznych, wymagających wyrzeczeń. Na sam koniec okaże się, iż wysiłek włożony w budowanie szczęśliwego związku nie przyniesie pozytywnych wyników. Wysoce możliwy rozpad związku, bo nie uda nam się go „utrzymać przy życiu”.

Karta tarota 10 buław jako osoba

Na naszej ścieżce spotkamy osobę charakteryzującą się niepohamowaną ambicją, zdeterminowaną w dążeniu do perfekcjonizmu. Bardzo możliwe, iż będzie pracowała kierując ludźmi – kierownik, menedżer, nauczyciel na obozie. To człowiek, który trzyma pieczę nad innymi.

Karta: 10 buław – praca

10 kijów wskazuje na to, że iż człowiek jest przeciążony pracą. Może znaczyć to sporą ilość zadań do wykonania, niekończące się nadgodziny, wymagające projekty, niedługi czas na zrealizowanie obowiązku.

Karta tarota 10 buław: Przyszłe wydarzenia

Człowiek czuje, że nie ma motywacji, jest przeładowany. Czuje niemożność podjęcia działania. Nadchodzi niełatwy etap. Karta sugeruje też, by chwilkę odpocząć, zregenerować siły. Nadchodzą znaczące trudności, które mogą okazać się dla nas zbyt dużym wyzwaniem. Możliwe, że będzie trzeba poświęcić się w sposób fizyczny np. przeprowadzka albo wysłuchiwać utyskiwań drugiej osoby, ponieważ zdarzyła się katastrofa w jej życiu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.