Karta 8 buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 8 buław

8 buław nazywana jest także 8 kijów lub 8 pałek. Człowiek dostał zastrzyk ogromnych pokładów energii. Objawiać to się może motywacją uzyskaną dzięki modyfikacji toru rozumowania. Stało się tak przypuszczalnie poprzez pozbycie się niewłaściwych przekonań, które uniemożliwiały nam dokonanie zmian. Już nic nie stoi na przeszkodzie, żeby urzeczywistnić zdefiniowane założenia. Dzieje się tak dlatego, że obecnie otacza nas blask, przytomność umysłu i wszechogarniające natchnienie, ochota do działania. 8 pałek to błyskawiczne transformacje w życiu, które nadejdą w niedługim okresie.

Karta 8 buław – w miłości i uczuciach

8 buław a uczucia

Jeśli 8 buław to błyskawicznie rozwijające się zmiany to ewidentnie sugeruje pojawienie się okazji do romansu. Będzie on niespodziewany i namiętny. Może też skończyć się tak prędko, jak zaczął. W przypadku gdy nastawiamy się na wejście w związek, to powinno być proste. Oczekiwania są wypowiadane wprost, nie ma niedomówień. Wszystko jest zrozumiałe przez obydwie strony. To mocny fundament zbudowania szczęśliwego związku.

8 buław: Rada Tarota

8 buław symbolizuje otrzymanie dobrych wiadomości. Nie należy stać w miejscu z założonymi rękami, tylko działać. Bezczynność to najgorsze co można uczynić. Może okazać się konieczne podjęcie kroków w innym kierunku.

Karta: 8 buław – praca

8 kijów sugeruje, że będzie to dynamiczny czas. Dodatkowe projekty, zlecenia, produkcja, pomysły, które powinno się wprowadzić w życie. Nie ma ani chwili na bezczynność. W końcu jest tyle do zrobienia! Dla osób zaczynających osobistą działalność gospodarczą oznacza błyskawiczny rozkwit firmy! Dla bezrobotnych 8 pałek oznacza, że otrzymają posadę dość prędko.

Karta tarota 8 buław: Przyszłe wydarzenia

Zmienność zdarzeń, ogólnie rzecz biorąc spore tempo przemian. Sytuacje będą występowały, jedna po drugiej. Zawrotna prędkość spowoduje, iż trudno będzie przemyśleć istotne zdarzenie na spokojnie oraz wyciągnąć odpowiednie wnioski.

8 buław: tarot zamiary

Nagła chęć określenia jakości oraz wprowadzenia sposobów w celu korzystniejszego funkcjonowania związku nie jest czymś nadzwyczajnym dla 8 pałek. Niektórzy mogą odczuwać chęć zbliżenia się do partnera oraz ożywienia relacji z nim. Objawiać to się może rozmową i ogólnym przeznaczaniu czasu wolnego dla drugiej połowy. Uwaga! Istnieje szansa zajścia w ciążę i oświadczyn.

Karta tarota 8 buław jako osoba

Na naszej drodze pojawi się osoba, która mówi się w sposób zrozumiały. Istnieje szansa, iż będzie to osoba podejmująca się nierzadkich wyjazdów. Tym człowiekiem może być celebryta prowadzący program podróżniczy, blogerka zamieszczająca zdjęcia z podróży na swojej stronie bądź też kierowca, którego zasięg kursów obejmuje kilka miejscowości.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.