Kiedy wyjdziesz za mąż ? Horoskop

Jeśli martwisz się, że jeszcze nie wyszłaś za mąż… Może nie potrzebnie się martwisz ? Poniżej znajdziesz etapy, które każda kobieta powinna zaliczyć przed wyjściem za mąż. Zobacz czy wszystkie zaliczyłaś.

Kiedy wyjdziesz za mąż ? Horoskop

Zaproszenie rodziców na obiad

Nadszedł czas, kiedy to Ty szykujesz posiłek, nie korzystasz z zapasów, jakie podarowała Ci mama i nie zamawiasz posiłku z ulubionego baru – rodzice wpadają z wizytą, a Ty zostajesz gospodynią tego wieczoru. Poza tym, posiadasz coś do jedzenia! Twoje posiłki to minimum śniadanie, obiad i kolacja i przez większość czasu przyrządzasz je samodzielnie.

Przyznanie się, że popełniło się błąd

Jesteś w stanie przyznać – to moja wina i za to, co zrobiłaś lub powiedziałaś. Nie wypierasz się, gdy ktoś przyłapuje Cię gdy popełniasz błąd.

Pilnowanie własnych terminów

Mama nie musi mówić Ci o kontroli u lekarza, kończącym się ubezpieczeniu, bo Twój wewnętrzny (lub całkiem przyjemny, papierowy) terminarz doskonale daje sobie radę z odpowiedzialnością i terminami.

Oddzielanie nastoletnich lat

Spoglądasz na młodzież i nastolatków i wyraźnie widzisz, jak dużo Was dzieli. Myślisz sobie, że cieszysz się, że nie jesteś już w tym wieku. Oczywiście chciałabyś wciąż mieć 18 lat, ale mentalnie jesteś już poza tym etapem życia.

Wyrażanie własnych opinii

Masz swoje poglądy polityczne, myślisz samodzielnie o sprawach państwowych, czy także tych które dotyczą Ciebie, świata i jesteś w stanie przedstawić swoje poglądy. Nie kierujesz się tym, co mówią Twoi rodzice, czy znajomi – oczywiście słuchasz ich opinii, jednak to Ty świadomie wyrabiasz sobie swoje.

Samodzielny wyjazd

Sama, ze znajomymi lub z ukochanym. Wypoczynek i wakacje z kimś, kto nie jest Twoim rodzicem lub opiekunką szkolną. To Ty je sobie fundujesz.

Zmiana wyglądu fizycznego

Planowałaś mieć tatuaż, przebić uszy lub pępek, zrobić większe usta, zmienić fryzurę, być szczuplejsza, zadbać o swoją figurę – jeżeli zdecydowałaś się na coś, co wymagało przeanalizowania, dużego wysiłku, ale nie wiązało się z poparciem mamy, taty i innych ludzi.

Samodzielne mieszkanie

Nie potrzebujesz posiadać własnego apartamentu, domu, czy innego lokalu. Mowa tutaj o oddzielnym zamieszkaniu np. w wynajęciu czegoś gdzie spróbujesz żyć na własny rachunek. Zamieszkujesz sama i jesteś z dala od domu rodzinnego, czy ukochanego.

Własny rachunek telefoniczny

Umowa i abonament tylko na Ciebie. Brzmi absurdalnie? Od tej pory każda rozmowa i wiadomość, wszystkie opłaty za roaming, czy inne wydatki Spoczywają na Tobie. Teraz nie ma wymówki, że pochłonęły Cię sprawy rodzinne, a mama zapłaci za sms-y z chłopakiem.

Cieszenie się czyimiś sukcesami

Szczerego szczęścia… bez zawiści, obawy, że Ty również powinnaś osiągnąć lub posiadać to, co ona.

Doświadczanie luksusów

Czyli chwile i rzeczy, na które przeznaczasz swoje ciężko zarobione fundusze, a które nie są Ci koniecznie potrzebne do życia. Robisz to, bo możesz i chcesz, jednak nie jest to zbędna rozrzutność. Np. decydujesz się na alkohol lepszej jakości, zamawiasz drogi materac, robisz coś, aby poprawić swoje zdrowie i komfort życia.

Wyjście daleko poza swój komfort

Z różnych względów byłaś lub jesteś postawiona w trudnej sytuacji, która daje Ci problem, np. zmieniasz miejsce zamieszkania ze względu na pracę.

Umiejętne poradzenie sobie z problemami

W trudnych momentach radziłaś sobie sama i rozwiązywałaś problemy. Prowadziłaś do ich rozwiązania. Problemy ze znalezieniem zatrudnienia, choroba członków rodziny, brak pieniędzy na opłaty oraz wszelkie inne trudne sytuacje.

Rzucenie pracy

Samodzielne, proszenia rodziców o opinię. Dokonałaś takiego wyboru dlatego, że czyni Cię ona nieszczęśliwą, nie daje wystarczającej ilości pieniędzy, czy satysfakcji.

Poradzenie sobie po zakończeniu relacji

Przebrnięcie przez to co było złe samodzielnie (lub z pomocą życzliwych ludzi). Odrzucenie smutku, któremu nie udało się Cię zniszczyć, a który dał Ci energię do zmian i nowego życia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.