Oznaki zdrady u faceta

Prowadzi grę

Na twoje przypuszczenia, że coś może być na rzeczy, proponuje ci po w pewnym momencie, abyś skontrolowała jego komórkę/skrzynkę mailową. Jeśli cię zdradza, do porozumiewania się z tą drugą kobietą i tak w odpowiedniej chwili zacznie posługiwać się innym telefonem, a ten, który znasz, nie będzie posiadał żadnych śladów zdrady. Podobnie, jak i jego poczta.

Jest zadumany

Oznaki zdrady u faceta

Jest myślami gdzie indziej nawet w chwili, kiedy fizycznie jest w twoim pobliżu, nie nie zwraca na ciebie uwagi. Przez cały czas jest nieobecny? Niby cię słucha, ale nie słyszy tego, co mówisz.

Przeczytaj również: https://blog.otylia.pl/jak-sprawdzic-kobiete-czy-zdradza/

Niecodzienne nadgodziny

Nigdy nie był specjalnym zwolennikiem pracy po godzinach, ale od pewnego momentu niejednokrotnie zostaje dłużej w pracy? Jeśli jesteś pewna, że w jego biurze nie przybyło mu natychmiastowo nowych zajęć, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić w standardowym wymiarze godzin, musisz podejrzewać, że to zaledwie zmyłka.

Wybiera gotówkę z konta

Sprawdzając ilość waszych pieniędzy na koncie bankowym, spostrzegasz, że on zaczął częściej wyciągać większe sumy pieniędzy, nie oznajmił ci przedtem, na co je przepuścił. W jego ciuchach odnajdujesz rachunki z nieznanych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.

Sygnały jawne

Najmocniej jednoznaczny znak podpowiadający nielojalność to z całą pewnością ślady szminki na koszuli, albo zapach jakiejś kobiety na jego skórze i ubraniu. W momencie kiedy znajdziesz tego rodzaju pozostałości, jesteś w stanie poczuć się niemal w taki sposób, jakbyś złapała go na gorącym uczynku. W tej sytuacji powinnaś albo od razu zabrać się za rozwiązanie z nim tej sprawy, albo moment dać sobie czas i skupić się na poszukiwaniu pozostałych dowodów na to, że on rzeczywiście może cię oszukiwać.

Bez przerwy sięga po komórkę

Nie może się rozstać z smartfonem, nawet w łazience. Non stop wysyła lub dostaje sms, do tego, gdy rozmawia przez telefon, stara się, abyś nie była świadkiem tej rozmowy.

Próbuje zrzucić na ciebie winę

Zaczyna rzucać zarzutami, naskakuje na ciebie, oznajmiając, że sama się nakręcasz ze swoją zazdrością. Może się również przydarzyć, że sam zaczyna oskarżać cię o niewierność. Robi to albo po to, żeby odciągnąć od siebie twoją uwagę, albo dlatego, że mierzy cię swoją miarą. Jeśli on może być ci niewierny, zakłada, że ty tak samo jesteś do tego zdolna.

Dziwnym trafem pragnie służyć pomocą

Wcześniej nie zdarzało się, żeby był wyjątkowo miły lub pomocny, teraz dziwnie stara się cię wyręczać, proponuje pomoc, jest słodki i kochany? Za tak błyskawiczną zmianą nastawienia może kryć się druga kobieta, jak również jego wyrzuty sumienia. Miłymi postępkami próbuje zagłuszyć poczucie winy.

Rozpoczyna pracę nad swoim ciałem i wyglądem

Zaczyna znacznie bardziej o siebie dbać. Nie chodzi tu zaledwie o to, że ulatnia się z mieszkania dobrze ubrany, pachnący, zapisał się także na siłownię, biega, czy wprowadził do swojego jadłospisu nową dietę. Zaniepokoić powinno cię również częstsze branie prysznica. To działanie może być spowodowane potrzebą zmycia z ciała dowodów jakiejś kobiety – głównie jej zapachu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.