Nasze marzenia…

Pewnie, czasami fart i los odgrywają znaczącą rolę w realizacji pragnień (jeśli masz wiarę w tego pokroju rzeczy), ale w przeważającej części, by ziścić swoje pragnienia wymaga się wielkiej i trudnej pracy, fatygi i poświęcenia. Poniżej przyswoisz kilka wskazówek co zrobić, by Twoje sny się zrealizowały.

Nie trać skupienia

Nie trudno jest zawrócić do domu z roboty, zjeść obiad oraz zgubić się w swoim ukochanym serialu. Bezproduktywne dni zamieniają się w tygodnie i miesiące i zanim spostrzeżesz, twoje pragnienia zanikają do krainy nicości. Tak, masz prawo być osłabiona, jednak jeśli rzeczywiście chcesz, żeby Twoje marzenie ożyło, to musisz zaangażować w to ciężką pracę. Jeśli zniechęca Cię wysiłek, jaki trzeba włożyć w realizację Twojego marzenia, to być może nie jest ono dla Ciebie tak ważne, jak myślałaś.

Nie bój się podjąć ryzyka

Wybieranie ryzyka bywa straszne, jednak jest również niewiarygodnie budujące. Zawsze, gdy decydujesz się na wyzwanie, które Cię paraliżuje, doświadczasz, że zazwyczaj nie było ono tak przerażające, jak sobie wyobrażałaś, a dzięki temu Twoje życie poszerza się trochę bardziej.

Nasze marzenia...

Zdefiniuj plan

Powinnaś zrobić szczegółowy harmonogram całoroczny bądź nawet posunąć się tak daleko, jak to tylko możliwe. Przykładowo, jeśli Twoim pragnieniem jest wziąć ślub, to trzeba będzie zacząć planować programy budżetowania dla swoich pieniędzy i zastanowić się, jakie działania masz zamiar podjąć w każdym miesiącu. Podobnie, jeśli myślisz o zrobieniu czegoś związanego z sukcesem, przykładowo wydanie książki, będziesz musiała rozpisać (być może z dokładnością do siedmiu dni) działania, które chcesz podjąć, aby ziścić swoje marzenie. Stolica Włoch nie została zbudowana od razu.

Pamiętaj o małych kroczkach

Realizacja pragnień to nie gonitwa i nie musisz z kimkolwiek mierzyć się. Normalne życie musi być podtrzymywane, więc jeżeli nie jesteś wystarczająco bogata i nie możesz sobie pozwolić na pozostawienie roboty, to powinnaś pozostawić swój wolny czas na stopniową realizację swoich marzeń.

Poproś eksperta o poradę

Nastąpił moment, aby porozmawiać z ekspertem. Poszukaj kogoś, kto już obeznany jest w dziedzinie, w której pragniesz się odnaleźć, lub kogoś, kto ma dużo wiedzy lub doświadczenia w tej dziedzinie. Jeżeli Twoje pragnienie jest związane z interesem, mogłabyś zapytać o wskazówkę dotyczącą kariery od kobiet odnoszących sukcesy, które znasz, lub jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie dziecka, możesz zamówić spotkanie u lekarza lub lekarki, aby dowiedzieć się więcej w tym temacie.

Zrób miejsce na swoje marzenia

Każdy z nas jest zajęty. Sprawy się nie zmienią, jeżeli nie odstąpisz w swoim życiu miejsca na swoje pragnienia, co może oznaczać, że będziesz musiała pozostawić inne rzeczy. Nie możesz zrobić prawdziwej, pomyślnej zmiany w swoim życiu, dopóki nie nauczysz się odmawiać każdemu lub obowiązkom, które chcą pochłonąć twoje godziny.

Sprecyzuj swoje marzenia

Niektórzy ludzie są obdarzeni wiedzą, co chcą realizować w życiu już od dzieciństwa, a inni nie wiedzą. Jeżeli znajdziesz się w tej drugiej części ludzi, nie ma podstawy do strachu, to znaczy, że nie znalazłaś do tego momentu swojego powołania. Powinnaś więc dowiedzieć się, co ściśle jest Twoim marzeniem. Istnieje wiele możliwości, żeby to zrobić, ponieważ często marzenie zjawia się znienacka. Dobrym sposobem na start byłoby powiększenie swoich możliwości przy pomocy wyjazdu i poznania innych zakątków i tego, jak jakie mają zwyczaje inni ludzie. Odbycie wyprawy we wspomnieniach do czasów młodości i przypomnienie sobie tego, co kochałaś w tym czasie wyprawiać jako dziecko też będzie świetnym sposobem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.