O czym pamiętać przed postawieniem kart tarota ?

Zaplanuj wszystkie swoje pytania

Przed osiągnięciem wróżby z kart tarota, trzeba skomponować zbiór pytań, na które chcesz uzyskać odpowiedź. Pytania, które zorganizujesz będą kierunkiem Twojej wróżby. Z uwagi na to kluczowe jest, abyś zebrała swoje myśli i przemyślała, na co pragniesz zdobyć odpowiedź. Bądź dodatkowo uprzedzona, że być może dowiesz się więcej niż to, o co pytałaś.

Nie istnieją złe karty tarota

Istnieją karty tarota o niezbyt przychylnej renomie, jednak musisz zrozumieć, że tak naprawdę nie ma niedobrych kart tarota. Dla przykładu, karta śmierci bardzo rzadko oznacza dosłowną śmierć. Bardziej oznacza wielką zmianę w Twoim życiu, taką jak między innymi ukończenie studiów lub przeprowadzka do nowego domu. W związku z tym karta ta umie rzeczywiście dać Ci możliwość wyobrażenia sobie, w jaki sposób możesz zmienić swoje życie.

O czym pamiętać przed postawieniem kart tarota ?

Często interpretacja rozkładów zajmuje sporo czasu aż nastąpią zmiany w Twoim życiu

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/stawianie-kart-tarota/

Karty Tarota symbolizują mnóstwo różnych rzeczy, które mogą przekładać się na różne aspekty w Twoim życiu. Możesz nie być w stanie odgadnąć z marszu, co oznacza rozkład. Ale jak tylko wychwycisz, jak to się rozwija w Twoim życiu, możesz umieć rozpoznać powiązania między tym, co się dzieje a tym, co pokazały karty.

Poznaj nieznane

Kiedy udajesz się na czytanie kart tarota, przygotuj się na przyjęcie nieznanego. Baw się wspaniale w odkrywaniu siebie poprzez archetypy, które karty Ci zilustrują.

Tarocistka może pomóc Ci zinterpretować karty

Bądź kontaktowa w kierunku osoby, która Ci wróży i powierz jej swoje zaufanie, ponieważ będzie ona w stanie udzielić Ci pomocy w kontekście tego, jak rozwikłać karty. Twoja łączność z tarocistką ma ogromne znaczenie w procesie interpretacji rozkładu, a dzieląc się swoimi myślami i emocjami z nią, będzie potrafiła odpowiedniej Cię poprowadzić. Bądź pewna, że nie będzie Cię osądzać, ani pouczać.

Przewidywania mogą, ale nie muszą być bardzo dokładne

Jest parę metod na tasowanie kart i istnieje też dużo metod na poukładanie ich na stole. Sposób, w jaki karty są tasowane i eksponowane jest w stanie oddziaływać na odczyt i są sytuacje, w których wizje mogą nie być w pełni dokładne. Z tego powodu, najkorzystniej jest przyjść bez żadnych żądań co do zyskania odczytu.

Możesz czuć się świetnie

W czasie odszyfrowywania kart tarota, możesz oczekiwać pozytywnego, pełnego werwy uczucia. Wróżba z kart tarota pozostawi Cię zmotywowaną i zachęconą. W związku z tym najzwyczajniej pozostaw otwarty umysł i rozważ odczytywanie kart tarota jako coś odpowiedniego dla Twojego dobrego samopoczucia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.