Oznaki, że nie koniecznie nadajesz się do związku

Jesteś zbyt zazdrosna

Z całą pewnością mówi się, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest kłamstwo. Zazdrość jest niczym substancja trująca. W rzeczywistości niewielka dawka nic Ci nie zrobi, jednakże nic nie tłumaczy zażywania trucizny. A wzięcie tego w nadmiarze jest w stanie mieć tragiczne rezultaty. Nawet jeśli czujesz zazdrość to musisz zdawać sobie sprawę, że przekładanie jej na swojego partnera nie tylko nie da Ci nic korzystnego, ale wręcz dołoży do pieca, bo jeszcze mocniej go od siebie odepchniesz, jego uczucia bardziej się wypalą, a przez to możliwość niewierności będzie jeszcze wyższe.

Jesteś pretensjonalną osobą

Rzucając focha obnażasz swoje słabe punkty i brak pewności siebie. Sytuacja nie układa się najlepiej, jeśli obrażasz się i burmuszysz się, kiedy ktoś prezentuje Ci brak zaciekawienia Twoją osobą np. odwołał spotkanie, nie odpisał, albo ogólnie się nie stara. W rzeczywistości roszczeniami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale jeszcze zepsujesz waszą relację.

Oznaki, że nie koniecznie nadajesz się do związku

Na siłę próbujesz się dostosować do partnera

Jeśli masz wrażenie, że nie poradzisz sobie bez swojego partnera i musisz go zatrzymać idąc po trupach, to kiedy wytworzy się podlegająca dyskusji chwila będziesz bardziej skłonna do pójścia na ugodę. Ale takie przekonania grożą zachwianiem równowagi uczuć i w konsekwencji rozpadem związku. Ze względu na to trzymanie swojej strony, przede wszystkim w sprawach, które mają dla Ciebie większe znaczenie, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale też Twojej związkowi.

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/mezczyzni-i-ich-zwiazki/

Kontrolujesz partnera

Oczywiście to dobrze, jeśli chcesz dla swojego partnera wszystkiego, co najlepsze, skłaniasz go do wytyczania nowych celów i pracy nad sobą – lecz jeżeli aktywizowanie zamienia się w zastraszanie, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo standardowe zrzędzenie to mocno nadszarpniesz swoją relacje i uczucia Twojego ukochanego.

Jesteś roztrzepana

Niektóre kobiety wcale nie są zorganizowane. Zobowiązują się, że coś uczynią, a potem o tym zapominają, albo pozostawiają pewną czynność na kiedyś. Nie zdążają kiedy się z nimi umawiasz. Nikt nie chce tworzyć związku z tak nieodpowiedzialną kobietą.

Pieniądze się Ciebie nie trzymają

Pewne kobiety roztrwaniają więcej, niż zdobywają, żyją ponad stan. To nie podoba się mężczyznom. Jeśli lekką ręką roztrwaniasz pieniądze, których nie posiadasz to wiedz, że nie plasujesz się jako odpowiednia partnerka. Żaden facet nie będzie chciał związać się z kobietą, która będzie w stanie go wmanewrować w spiralę zadłużenia.

Źle oceniasz innych

Fakt, że jesteś niezmiernie wymagająca jeśli mowa o innych, nieistotne, czy chodzi o przyjaciółki z pracy, sprzedawczynie z supermarketu czy kumpli swojego faceta, niedobrze o tobie świadczy. Ktoś, kto w prosty sposób ocenia innych, jest niekiedy niesłuszny, drobnostkowy i pyszny. Z kimś takim ciężko jest ułożyć sobie życie.

Ciągle rozglądasz się za innymi opcjami

Faktycznie jest całkiem dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Zwłaszcza, że upłynęło już trochę czasu, motyle w brzuchu padły i już nie ma tego czegoś. Fala początkowej namiętności prędzej czy później opada, a wasza zażyłość wstępuje w etap dojrzałości. Jeśli ulegniesz pokusie i zaczniesz rozglądać się za innymi, to jesteś w stanie wmanewrować w pułapkę namiętności i nieustannie zmieniać partnerów jak rękawiczki.

Uwielbiasz być w centrum uwagi

Mężczyźni nie znoszą tego, gdy kobieta ciągle musi być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic nieodpowiedniego jeżeli nie zawsze to ty musisz błyszczeć. Jeśli należysz do kobiet, które za żadne skarby nie pozwolą nikomu innemu być na pierwszym miejscu, to sama sobie wystawiasz niedobre świadectwo.

Nie masz znajomych

Jeśli nie masz żadnych kolegów, ani poważniejszych relacji z rodziną i centrum Twojego życia prywatnego stanowi Twój partner, to możesz mieć kłopoty. Tym większe, jeśli on nie daj boże posiada kolegów i swoje życie prywatne. Taka sytuacja umie przyczynić się do tego, że on będzie czuł przymus poświęcania Tobie czasu, a to nie będzie pozytywnie działało na jego uczucia do Ciebie.

Nie byłaś nigdy w żadnym związku

Jeśli nie posiadasz za sobą żadnej głębszej zażyłości, to jest to szalenie podejrzane. Coś musi być z tobą nie w porządku – przynajmniej tak myśli większość ludzi. Niewykluczone nie potrafisz dojść do porozumienia, może stawiasz egoizm ponad wszystko lub najnormalniej w świecie nie umiesz się wczuć w żadną relację długoterminową.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.