Dopasowanie partnerskie data urodzenia

Macie dobrą komunikację między sobą

Wiadomo, że właściwa komunikacja jest punktem wyjścia fortunnej relacji. Jesteście w stanie ze sobą rozmawiać bez względu na temat, nie ma między Wami drugiego dna, sekretów i kłamstw. Jesteście wobec siebie otwarci i szczerzy. Skupienie się słuchacie i okazujecie zaciekawienie tym, co ma do przekazania druga osoba.

Wspieracie jeden drugiego

Nawzajem się nakręcacie i zachęcacie do akcji. Jesteście razem nie zważając na otoczenie, zarazem w fajnych, jak i negatywnych sytuacjach. Każde z was jest pewne, że zawsze ma oparcie w swoim partnerze i jest w stanie polegać na nim w każdej sytuacji.

Podobne podejście do dzieci

Kluczowe, aby nie spotkać człowieka o gruntownie innym podejściu. Np. ona chce dziecka, a on nie. W takim przypadku nie dojdziecie do porozumienia. Jeśli obydwoje pragniecie posiadać dzieci za jakiś czas, gdy nadejdzie odpowiedni czas, to macie właściwe podwaliny pod związek.

Dopasowanie partnerskie data urodzenia

Sposoby odżywniania

Ona uwielbia sushi, a on nie przepada za tym? Ona objada się owocami morza, a on najchętniej jadłby każdego dnia w fastfoodach? To bardzo źle. Zbliżone nawyki żywieniowe to klucz do szczęśliwego związku. Jeśli zatem wy lubicie jeść zbliżone rzeczy, jesteście szczęściarzami.

Sypialnia

Jeśli kobieta ceni sobie namiętny i czuły seks, a mężczyzna chce ostrych akcji, seksu analnego, BDSM, to nadzieja dogadanie się jest nikła. Ona nie powinna wyrażać zgody na coś, co budzi w niej niechęć, a on będzie z tego powodu odczuwał narastającą frustrację.

Religijność

Takie same podejście do sprawy wiary jest bardzo istotne dla udanego związku. I nie chodzi tutaj zaledwie o to, byście oboje byli głęboko religijni, ale o jednakowe podejście do kwestii dobra i zła. Identyczny kodeks moralny to klucz do skomponowania trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

Miejsce stałego pobytu

On marzy o tym, by mieszkać i wykonywać pracę zawodową w Nowym Jorku, a ty nie wyobrażasz sobie życia poza Polską? Otwórz oczy – nawet jeśli jedno z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z upływem czasu i tak będzie jej to wypominać.

Ciągle jesteście ze sobą w kontakcie

W przypadku gdy ty i twój ukochany ciągle do siebie dzwonicie i ślecie SMS-y to genialny znak, że odczuwacie wielką tęsknotę i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty ciągle chciałabyś być z chłopakiem w kontakcie, a on redukuje ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

Podejście do małżeństwa

Jeśli ona chce ślubu, a ty nieformalnego związku, to w tym miejscu powstaje niezgodność. Tak samo jak różnicie się podejściem do typu ślubu. Ona wyśniła sobie ślub kościelnym, ty o cywilnym lub na odwrót. Nadzieje na to, że się dogadacie są nikłe.

Spędzacie czas razem

Cieszycie się swoim sobą i lubicie spędzać wspólnie czas. Wszystkie wolne chwile staracie się wykorzystać wspólnie. Nawet gdy jesteście zaganiani i macie tylko trochę czasu, jesteście w stanie znaleźć dla siebie odrobinę czasu sam na sam.

Ufacie sobie

Jesteście wobec siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie nawzajem. Nie dajecie sobie powodów do zazdrości i zwątpienia. Lojalność i uczciwość to baza waszego związku.

Jesteście ciekawi siebie

Stale jesteście siebie ciekawi i poznajecie się jak za pierwszym razem. Dużo rozmawiacie, stawiacie sobie pytania i z przyjemnością poznajecie odpowiedzi. Pragniecie się jak najlepiej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

Radzicie sobie z problemami

Mimo, że zdarza się, że występują między wami sprzeczki, to okazujecie sobie szacunek wzajemnie i potraficie się porozumieć. Potraficie rozgryźć nieporozumienia i rozładowywać napięcie. Razem stawiacie czoła wyzwaniom i kłopotom na swej ścieżce.

Macie zbliżone IQ

To ważne, abyście obydwoje byli jednakowo inteligentni, ponieważ w takiej sytuacji potraficie się dogadać. Osoba, która jest zmuszona każdą pierdołę przekładać osobie, która nie rozumie wręcz najprostszych rzeczy, prędko się irytuje funkcją nauczyciela.

Spędzanie wolnego czasu

Jeśli jedno z was najchętniej leciałoby do Hiszpanii, a drugie po prostu odwiedziło rodzinne strony lub na parę dni w polskie góry, to się nie dogadacie.

Macie zbliżone poglądy

Zgadzacie się w istotnych życiowych kwestiach. Posiadacie jednakowe przekonania i poglądy w kluczowych dla Was kwestiach. Poza tym wasze spojrzenie na przyszłość kreuje się podobnie, macie wspólne plany, cele i marzenia.

Stosunek do kasy

Nie może być tak, że jedno jest mocno ukierunkowane na pieniądze, sukces i pragnie wyjechać do pracy za granicę, a drugie woli pracować na miejscu. Dobrze, abyście obydwoje byli nastawieni na sukces albo wychodzili z założenia, że właściwa praca, którą uwielbiacie absolutnie wam wystarcza.

Pracujecie w podobnym czasie

Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet uczęszcza do pracy na drugą zmianę, to normalne, że pozostaje wam niedużo czasu na pogawędkę i spędzenie czasu wspólnie. Czy można tak żyć na dłuższą metę?

Macie podobne poczucie humoru

To niezmiernie istotne, aby jedno z was nie było nad wyraz poważne, a drugie żartownisiem, bo się będziecie bez przerwy spierać. O wiele lepiej porozumiewają się osoby mające identyczne poczucie humoru.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.