Słowne zaklęcia miłosne

Zaklęcie świecy

Świece są ważnym aspektem zaklęć miłosnych. Zaklęcie miłości świecą działa jak medium, lub olbrzymia moc, która podnosi przyciąganie między dwoma zainteresowanymi osobami. Jest kilka kolorów świec stosowanych przez osoby wypowiadające zaklęcia. Były one używane przez czarownice od niepamiętnych czasów. Każdy kolor reprezentuje jedyną w swoim rodzaju formę energii. W zaklęciach miłosnych, różowy reprezentuje duchowość i miłość. Mają one też dodatkową zaletę, a dokładniej rzecz ujmując – nie przenoszą żadnej złej energii.

Zaklęcia bez innych składników

Te rodzaje zaklęć po prostu używają słów lub śpiewów i nie wymuszają żadnych składników lub komponentów. Te zaklęcia miłosne są dogodne, ponieważ nie są one tak restrykcyjne. Na przykład, za pomocą samych słów, zaklęcie miłosne może zostać zmodyfikowane i dopasowane, aby dodać pikanterii do związku i stworzyć go bardziej pociągającym, lub pogłębić fizyczną miłość pomiędzy dwoma osobami. Inną korzyścią z korzystania z tego pokroju zaklęć miłosnych jest to, że może być ono stosowane dodatkowo do poprawy miłości do samej siebie. Osoba musi kochać własną osobowość, nim będzie w stanie kochać kogoś innego.

Słowne zaklęcia miłosne

Zaklęcia po ślubie

Dla tych, którzy szukają harmonii i siły w swoim małżeństwie, zaklęcie miłości małżeńskiej jest najbardziej efektywną opcją. Minimalizuje napięcie między małżonkami i daje wyjście, aby pogodzić się i pobudzić ich małżeństwo. Ci, którzy są na progu rozwodu lub separacji z powodu nie dających się rozwikłać podzielności zdań, powinni także spotkać się z wykwalifikowanym mistrzem zaklęć małżeńskich.

Rozpalenie uczucia

Dla tych, którzy żałują, że zerwali ze swoimi ukochanymi, lub mają zamiar ponownie rozpalić w nich uczucie to zaklęcie miłosne działa doskonale. Ofiarowuje ono energię i zastrzyk pewności siebie niezbędny do przeprowadzenia tego jakże skomplikowanego zajęcia. W celu ponownego rozkochania, najważniejszym aspektem jest przekonanie, że nie okaże się to uczucie na siłę. Miłość nie może być powikłaniem. To powinno być wzajemne uczucie i emocjonalnie aprobowane przez obie strony. To z tego powodu zaklęcia miłosne na wzniecenie romansu muszą być przeprowadzane przez fachowców.

Zaklęcie zwiększające moc uczucia

To zaklęcie jest nierzadko wykorzystywane, gdy jeden kochanek ma wrażenie, że ich partner powoli staje się coraz silniej oddalony lub traci zainteresowanie zażyłością. Kiedy następuje powolny lub nieoczekiwany zanik rozmów i komunikacji, lub kiedy kochanek ma tendencję do spędzania więcej czasu z dala od swojej partnerki. Jest to właściwy czas, aby rzucić zaklęcie miłości, aby przywrócić związek z powrotem na właściwe tory. Te zaklęcia są niezbyt skomplikowane do rzucenia i wymagają jedynie łatwych codziennych przedmiotów, na przykład zdjęcie ukochanego, czerwona nić, szklany słoik oraz suszone płatki sześciu czerwonych róż.

Zaklęcie słoika miodu

Podstawa tego zaklęcia jest prosto wytłumaczona przez samą nazwę. Ponieważ miód oznacza coś słodkiego, z tego powodu zaklęcie słoika miodu ma na celu wykorzystanie słodkiego przyciągania obecnego między dwoma osobami i wsparcie zaklęcia miłosnego na tej dobrej energii. To zaklęcie jest jednym z najbardziej sławnych zaklęć miłosnych, jest wykorzystywane dla osób, które są już w związku, w celu polepszenia ich związku.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.