Dlaczego on mnie nie chce ?

Nie chciał, abyś przez niego cierpiała

Twój były porzucił cię nagle, podając powierzchowne wyjaśnienia, ponieważ obawia się się, że będąc z tobą zupełnie szczerym, skrzywdziłby cię jeszcze bardziej… Kiedy kończysz relację z kimś, w głębi duszy wiesz, że jakichkolwiek powodów nie podasz,tak czy siakzranisz tę osobę… Ostatecznie dużo nieco lepszą opcją wydaje się „nie mogę się na razie wiązać… to nie twoja wina” niż „ostatnio nie pociągasz mnie już fizycznie i znudziło mi się życie u Twojego boku”.

Za szybko próbowałaś go zmieniać

Niestety, ale jeżeli nie przestaniesz wciąż na siłę naprawiać innych, nikt dłużej nie zostanie u Twojego boku. Facet nie potrzebuje drugiej matki, tym bardziej takiej, która jest z nim codziennie i wciąż ma jakieś pretensje.

Byłaś zaborcza

Dlaczego on mnie nie chce ?

Powodem, dla którego mężczyźni często wycofują się z relacji, jest chorobliwa zazdrość i zaborczość partnerki. Pamiętaj, że związek nie polega na stałym kontrolowaniu drugiej osoby. Musisz nauczyć się akceptować to, że on ma prawo widywać się ze znajomymi bez Ciebie, nie dotrzeć na czas na umówione spotkanie, a nawet być na tyle zajętym, żeby nie zadzwonić chociaż obiecał. To normalne, ludzkie przewinienia, które nie powinny kończyć się ciągłymi pretensjami i tym, że będziesz śmiertelnie obrażona…

Twoje oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością

Nie ma nic złego w dużych oczekiwaniach co do życia z drugą osobą, ale trzeba wyznaczyć pewne realne granice. Tyczą się one zarówno sfery materialnej, jak i emocjonalnej. Mężczyzna może poczuć strach, jeżeli będziesz od niego oczekiwać zapewnienia bardzo wysokiego poziomu życia, podobnie jak ciągłego spełniania twoich zachcianek, robienia tego, co chcesz i podporządkowania się w każdej dziedzinie życia temu, co Ty myślisz i czego oczekujesz.

Zbyt szybko powiedziałaś mu, że go kochasz

To mężczyzna pierwszy powinien wyznać miłość partnerce. Oczywiście w odwrotnym przypadku nie ma reguły na przebieg kolejnych wydarzeń i wyznanie nie musi doprowadzić do rozstania. Może się jednak stać tak, że on nie chce lub nie jest gotowy na wielkie słowa. Twoje wyznania mogą powodować presję. Kiedy mężczyzna słyszy z ust kobiety: Kocham Cię, ma świadomość, że mówiąc to, pragnie ona usłyszeć, że jest to odwzajemnione. To wyznanie nie zmusza do poważnych czynów, ale jest pewnym rodzajem deklaracji. Dodatkowo on może mieć wrażenie, że jesteś niestabilna emocjonalnie, skoro tak szybko wyznajesz miłość.

Nie wytrzymał ciągłych zmian twojego nastroju

Faceci zwracają uwagę na sprawy ogólne, a panie mają skłonności do zajmowania się szczegółami. To oczywiście nie musi być problemem, pod warunkiem jednak, że o każdej swojej myśli nie będziesz informować swojego partnera. On, pomimo że jest bardzo cierpliwy, w którejś chwili może zacząć mieć Cię po prostu dosyć.

Nie byłaś do końca lojalna

Nie powinnaś zapominać, że lojalność jest jedną z kluczowych cech, jakie możesz dać mężczyźnie w związku. I pamiętaj – on obserwuje cię cały czas i rozumuje mniej więcej tak: jeśli moja kobieta nie jest szczera i dobra dla innych kobiet, na pewno nie będzie też oddana i wierna w związku ze mną.

Nie mówił Ci o swoich tajemnicach

Bywa tak, że facet może skrywać jakiś sekret albo mieć kłopot, którego nie chce ujawniać towarzyszce życia, i sądzi, że jedynym sposobem, jest zniknąć lub zostawić ją bez słowa po to, by uniknąć rozmowy na ten temat. Możliwe, że wyda ci się to mało prawdopodobne, ale tak nie jest. Przede wszystkim, jeśli ty i twój dawny ukochany macie za sobą krótki, lecz intensywny związek, a ty nie miałaś możliwości poznać dokładnie jego osobowości i każdego aspektu jego życia,możliwe, że nie o wszystkim Ci powiedziałi że to jest powód (lub jeden z powodów), dla którego nie chciał, abyście nadal byli razem. Może jest żonaty, ma narzeczoną albo inny sekret, jaki nie powinien wyjść na światło dzienne, to, co skrywa, rzecz jasna wcale nie musi być związane z faktem, że w jego życiu istnieją inne kobiety.

To nie była miłość…

Może być i tak, że on postanowi się rozstać, ponieważ zrozumie, że nie jesteś kobietą jego życia. Jest to oczywiście bardzo przykra sytuacja, ale w tym przypadku nic raczej nie możesz już zrobić. Próba nakłonienia go do pozostania z Tobą na siłę nie jest najlepszym pomysłem. Im silniej się do niego przywiążesz, tym bardziej będzie bolało rozstanie, które w takiej sytuacji jest kwestią czasu. Nie pokazuj, że się załamujesz, pogódź się z jego słowami i odejdź z dumą. Zasługujesz na miłość i po jakimś czasie z pewnością ją spotkasz.

Za szybko mu uległaś

Zbyt szybka uległość w sferze seksualnej spowoduje, że on od razu poczuje się znudzony. Mężczyźni Nie lubią kobiet, które można zdobyć bez wysiłku. Wolą kiedy kobieta ma swoje zasady i wbrew pozorom chętnie się do nich dostosowują. Oczywiście tylko w tych przypadkach, kiedy mają poważne zamiary i nie interesują ich przelotne romanse.

Obarczałaś go za to jak się czujesz

„Czy jestem dla Ciebie ważna?”, „Jak bardzo mnie kochasz?”, „Ale czy na pewno mnie kochasz?”. Zabawne, prawda? Ale niestety część kobiet sądzi, że częste wypowiadanie tych dwóch ważnych słów przez partnera gwarantuje im trwałość związku. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj też, że jeśli sama cały czas powtarzasz mu, jak to szalejesz z miłości, po jakimś czasie on nie będzie czuł już wartości tych dwóch słów.

Poznał kogoś

Twój ex chce uniknąć konfliktów, ma naprawdę wielką tajemnicę i nie chce cię zranić. Poznał inną kobietę, zdecydował, że chce spróbować z nią być i dlatego pomyślał, że najbezpieczniej będzie, jeśli powie Ci, że musicie się rozstać bez zbędnych wyjaśnień.

On chciał być mężczyzną w tym związku

Podobnie, jak kobieta chce mieć poczucie, że ktoś ją chroni i troszczy się o nią, mężczyzna pragnie, aby dała mu znak, że on jest jej jedynym tak silnym oparciem. Nie ma konieczności, abyś ciągle mu o tym przypominała, wystarczy, że w delikatny sposób dasz znać, że tak właśnie jest.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.