Usługi tarocistki. Dlaczego warto ?

Dowiedz się tego, co Ci nie służy

Nie, karta Śmierć NIE oznacza, że Ty, Twój pies, babcia, czy ktoś z Twojego bliskiego otoczenia jest w ciężkim niebezpieczeństwie. Przesłanie tej karty odnosi się do naszej potrzeby uchronienia się od złych przekonań, patologicznych relacji, podstępnych dążeń lub czegokolwiek innego, co hamuje nas przed życiem na całego.

Autoanaliza

Poszukując wiedzy i odkrywając prawdę, wkrótce wynajdziemy nasze własne, świecące światło. Naszym najważniejszym celem staje się umiejętność proponowania podpowiedzi zagubionym, pocieszania zbolałych i dodawania otuchy pękniętym sercom.

Bycie w zgodzie z samym sobą

Usługi tarocistki. Dlaczego warto ?

Życie w cnocie wymaga, aby to, co mówisz, myślisz i wykonujesz, było w zgodzie ze sobą. Aby osiągnąć ten wzniosły standard życia, należy odkryć i pozyskać swoje faktyczne „ja”. Czasami nie jest to takie łatwe. Presja społeczna i niecne miary sukcesu potrafią odwrócić nas od naszej prawdziwej natury. Strach przed porzuceniem, obawy przed niewpasowaniem, odczucie niepowodzenia są w stanie wtargnąć do naszej psychiki i odrzeć nas z radości. Tarot poleca naturalnie środki zaradcze i jest w stanie nas ukierunkować znowu na mocniej zrównoważone tory.

Zdobycie nowego doświadczenia

Odważ się na coś innego! Naturalnie jest w Twoim życiu dziedzina, która wydaje Ci się ślepym zaułkiem. Przeciwstawianie się wobec zmian kieruje tylko do odrętwienia. Tarot działa niczym wspaniała latarka, odsuwając blokady na drodze i odkrywając możliwości. Za cenę paru kosztownych kaw możesz przeżyć coś, co naprawdę może dać Ci zastrzyk energii! Przecież odmienne spojrzenie może okazać się dokładnie tym, co jest dla Ciebie konieczne, aby wypuścić na zewnątrz swojego rewolucyjnego ducha.

Zdjęcie blokady w życiu

Utknęłaś ? Wszyscy tam byliśmy… praca, która jest ślepą uliczką, relacje pokroju „lepszy rydz jak nic”, złe warunki lokalowe… Cokolwiek to jest, odczyt Tarota jest w stanie udzielić Ci pomocy tak by ponownie zyskać moc.

Ubogacenie wewnętrzne

Wszyscy musimy praktykować szlifowanie się. Chodzi tutaj o to, że trzymamy się jedynie tych rzeczy, które są nam niezbędne, jakie wykorzystujemy lub które uwielbiamy. Nieporządek, graty, niezbyt pożyteczne przedmioty – wszystko to musimy wywalić lub zutylizować. Gotówka w naszych portmonetkach i środki w naszych bankach powinny być traktowane z uznaniem. Po sesji z kartami poczujesz się pobudzona do praktykowania samodyscypliny i wdzięczności.

Odzyskanie jasności umysłu

Błyskotliwy umysł jest niezastąpionym narzędziem. Jest to nie mająca ceny umiejętność, aby móc postanawiać prędkie i stanowcze decyzje, a dalej jasno wypowiadać swoje zdanie i chęci. Przesłania Tarota nalegają, abyśmy stosowali godność i szacunek do naszych procesów decyzyjnych. Kiedy zastanawiamy się nad różnymi wyborami, należy podążać za naukami kart, oddalając nasze emocje na bok, pozwalając intuicji rozświetlić ciemność i przymykając oczy na rozproszenie uwagi. Rozkład tarota udzieli Ci pomocy w taki sposób by odnaleźć spokój i wyjście w trudnych chwilach.

Delektowanie się mądrością

Co jest takiego pokręconego w próbie odnalezienia mądrości? Co jest nietypowego w edukacji i dyscyplinie? Pomyśl nad alternatywą jaką jest życie wyzute z mądrych wskazówek lub wiary w siłę wyższą… Tarot udziela nam pomocy w taki sposób, by pomóc nam zrozumieć i pogodzić się z faktem, że życie, tak bolesne i niesprawiedliwe jak to zwykle bywa, może być również znaczące i ważne.

Czasami to po prostu rozrywka

Tarot potrafi dostarczyć Ci powodów do zabawy! Radość i śmiech są decydującymi rezultatami postawienia kart. Twoja sesja podniesie Cię na duchu i sprawi, że poczujesz lekko. Tak, Tarot kocha się bawić. I po właściwym odczycie, Ty też będziesz.

Mówienie tylko i wyłącznie w swoim imieniu

Tarot naciska, abyśmy odnaleźli swój głos, ale izolowali się od niemiłych słów. Karty zagrzewają nas do zaabsorbowania się w zdrową debatę. Przesłania kart wspierają naszą zdolność do ulokowania emocji na bok, bycia obiektywnym i zrównoważonym w naszych wyrokach, wyważonego wypowiadania słów i zawiązywania decyzji z przekonaniem o ich słuszności.

Poradzenie sobie z rozczarowaniem

W pewnym momencie życia niemal każdy doświadcza utraty i pękniętego serca. Kiedy nic się nie układa, wróżba z Tarota potrafi pomóc Ci uwolnić się od bólu i na nowo pozyskać wiarę.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.