Jak być dobrą wróżką online ?

Ustalcie wzajemnie akceptowalny czas

Jeśli rozszyfrowujesz karty w czasie rzeczywistym przez Skype, musisz zyskać pewność, że uzgodniłaś czas odpowiedni jednakowo dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie usiłuj dostosować się do nich zaledwie po to, aby przypodobać się klientowi – nie będziesz w końcu rozkładała kart o 3 nad ranem…

Trzymaj się realistycznej wyceny wróżb

Nęcące jest zmniejszanie kwoty, aby osiągnąć możliwość zarobku. Ustal, ile pieniędzy potrzebujesz i mając to na uwadze wyceniaj swoje rozkłady.

Zasady etyki

Jak być dobrą wróżką online ?

Skomponuj kodeks etyczny. Każda wróżka online powinna go posiadać. Może on zawierać między innymi: „Nie będę świadczyć usług osobom poniżej 18 roku życia” oraz „Nigdy nie będę dzielić się wiadomościami o klientach”. Trzymaj się tych reguł – to zagwarantuje Ci pełno stałych klientów.

Pytania o osoby trzecie

Postaraj się nie robić rozkładów na osoby trzecie. Mówiąc inaczej, nie mów klientce, co myśli o niej jej chłopak. Można delikatnie nakreślić jakie może być to uczucie, ale to wszystko. Podkreśl, że jesteś w stanie czytać karty tylko w jej imieniu i tylko z jej punktu widzenia. Twoja klientka będzie pod wrażeniem Twoich reguł i będzie się czuła pewnie, że jej prywatne dane są u Ciebie utajnione.

Bądź Aniołem Tarota

Zrób świetną robotę, a w niedługim czasie otrzymasz możliwość przeprowadzenia dalszych zleceń. Klienci doceniają kogoś, kto się przygotowuje, aby pracować w pocie czoła. Kiedy wróżenie online kończy się, uświadom klienta, że w razie dylematy będzie mógł się skonsultować. Oczywiście są tacy, którzy wykorzystują tę szansę, ale jest ich niezbyt dużo. Po zyskaniu wywodu na kilka pytań dodatkowych możesz kurtuazyjnie poprosić ich o zlecenie kolejnego odczytu.

Minimalne przerwy podczas rozkładu

Jeśli rozszyfrowujesz tarota online na Skype, musisz zyskać pewność, że nie będzie żadnych przerw. Jeśli dzieci wracają ze szkoły lub pies zaczyna piszczeć, aby wyjść, może to sprawić, że nie wypadniesz najlepiej. Zarazem, może to też sprawić, że będziesz wyglądać poza tym zwyczajnie i ludzko, więc nie przejmuj się, jeśli pojawi się niespodziewana chwila oddechu. Jeśli jest to niemogący czekać przypadek, twój klient zrozumie i będziesz w stanie przeorganizować pogawędkę.

Bądź miła

Klienci są delikatni i można uczynić nieodwracalne uszczerbki przez ulokowanie złego pomysłu do ich umysłów. Pielęgnuj przyjemny sposób bycia. Nigdy nie powiadamiaj klientki, że jej sytuacja to jej własna wina. Nigdy nie bądź nieprzyjacielska lub gwałtowna, nieważne jak bardzo przygaszona możesz się czuć. Wróżby online, siłą rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale nie zapominaj, że pośrednictwem Internetu ukrywa się prawdziwa istota ludzka. Zawsze traktuj ją uprzejmie, profesjonalnie i z prawdziwym współczuciem.

Jeśli zabraknie Ci języka w gębie

Jeśli podczas wróżenia online na żywo Twój umysł jest pusty, ułóż kartę tak, aby klient był w stanie ją obejrzeć i zadaj pytanie, co ona dla niego znaczy. Opisz obraz, porozmawiaj o tym, co oznacza dokładna symbolika, a momentalnie ukierunkujesz się na odpowiednie tory. Za każdym razem możesz się ukazać swój uśmiech i przeprosić za zagubienie toku myślenia – zdarza się to czasami nawet najdoskonalszym wróżkom.

Spraw, aby zamówienie Twojej usługi było łatwe

Upewnij się, że Twoje stawki za wróżbę są jasne i że posiadasz nieskomplikowany sposób na to, aby ludzie byli w stanie kupować u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą oprócz tego wiedzieć co otrzymują za swoje pieniądze, więc wyjaśnij im na co mogą liczyć za z góry określoną kwotę.

Wprawiaj klientów w dobry nastrój

Pozwól sobie na poczucie humoru. Klienci szanują kogoś, kto umie ich rozluźnić z odrobiną humoru, ale nie daj, aby miało to miejsce zbyt często. Ta osoba ma obawy mające związek w kwestii swojego życia, inaczej nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy nadchodzi czas, aby być poważną, bądź poważna.

Poznaj dobrze swoje karty

Na wstępnie trzeba używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Utwórz plik tekstowy z pobieżnym opisem każdej karty. Przejmuje to nieco czasu, jednakże ułatwi Ci naprawdę zrozumieć znaczenie każdej karty. Kiedy już osiągniesz pewność siebie i swoich kart, pogłęb swoją wiedzę ucząc się podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie porywaj się z motyką na słońce, starając nauczyć się wszystkiego jednocześnie.

Rozkłady pisemne

Jeśli wykonujesz pisemne wróżby e-mail przeanalizuj to, że Twoje umiejętności pisarskie są zadowalające, by nie odpychać klientów. Potrzebujesz właściwych umiejętności językowych i umiejętności do przedstawiania pomysłów i wiadomości w sposób nieskomplikowany i zwięzły.

Różne formaty wróżenia z kart

Zdecyduj się na format swoich wróżb. Jest całkiem sporo sposobów, na które można dostarczyć wróżbę w systemie zdalnym: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, serwisy internetowe. Zrób swoje badania i sprawdź który format wróżb online jest dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Nie zanudzaj klienta zbędnymi informacjami

Nie próbuj przekazywać całej swojej wiedzy. To niezmiernie kuszące, aby próbować pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi wiadomościami na temat karty. Zazwyczaj zdarza się tak, że jest to zdecydowana przesada i Twój biedny klient jest onieśmielony. Twój klient jest autentycznie zainteresowany zaledwie tym, jak to się odnosi do niego i jego sytuacji. Często zdarza się tak, że mniej znaczy więcej.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.