Czy on ma inną ?

Nie chce spędzać z Tobą czasu

Gdy zdradzający decydują się na zdradę partnera z ich głównego związku, dziewczyny, które są zdradzane, wkrótce dostrzegają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami kurczy się. Nie jesteś już priorytetem dla niego, gdyż on woli spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą dziewczyną niż z Tobą.

Jesteście bardziej znajomymi niż parą

Ten sygnał jest wyjątkowy na kilka sposobów, ale głównie dlatego, że może być zarówno przyczyną jego zdradzania, jak również znakiem, że to już koniec między wami. Jeśli regularnie odrzucałaś go w łóżku, to może to być przesłanka, że prawdopodobnie zerwać z Tobą dla kogoś bardziej chętnego. Jeżeli to się zaczęło, gdy upewniałaś się, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to wskazówka, że utrzymuje to od kogoś innego i jest w trakcie procesu dystansowania się od Ciebie.

Jakaś osoba zaczęła mieć pierwszeństwo przed Tobą

Czy on ma inną ?

Jest to jeden z największych znaków, iż inna osoba może Cię zastąpić. Partner zazwyczaj traktuje pierwszoplanowo osobę, którą kocha. Jeśli zauważysz, że twój mężczyzna wybiera jako priorytet dziewczynę, która nie jest Tobą, to jest prawie pewne, że on zaczyna darzyć ją uczuciem. Jeśli próbowałaś rozmawiać z nim o zaprzestaniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to jasny znak, że wreszcie zakończy się to zerwaniem.

Ukrywa Cię przed znajomymi

Jedną z rzeczy, którą wielu niewiernych partnerów robi, kiedy zostawiają swoją główną kobietę dla innej kobiety, jest coraz rzadsze bywanie z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to sukcesywnie, a faceci niejednokrotnie decydują się na pozostawienie swoich partnerek w domu podczas spotkań firmowych.

Czujesz się odstawiona na boczny tor

Wiele ludzi potrafi określić, w jakim momencie są chciani, a kiedy nie są chciani w życiu partnera. Jeśli czujesz, że nalega na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż pomija Cię w swoich planach, to prawdopodobnie chce Cię rzucić.

Próbował Cię rzucić znienacka i nie podał żadnych powodów… ale pogodziliście się

Nieraz, kiedy panowie chcą szybkiego rozstania bez jakiegokolwiek znaku ostrzegawczego, to robią to z powodu kochanki. Jeżeli podejmował próbę by zrobić wcześniej, to jest duże prawdopodobieństwo tego, że myśli by zrobić to ponownie.

On emocjonalnie się od ciebie oddala

W momencie kiedy partner decyduje się na „skok w bok”, zaczyna oddalać się od Ciebie. To objawia się na kilka sposobów, np. ograniczoną ilością kontaktu wzrokowego, niechęci do rozmowy z Tobą, on staje się lodowaty względem Ciebie i ogólnie zdaje się być mniej zainteresowany Tobą niż kiedyś. Prócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również znak, że on nie myśli o waszej relacji poważnie.

Przyłapywałaś go na kłamstwie w przeszłości

Ogólnie rzecz biorąc, faceci, dla których zdradzanie nie jest pierwszyzną, są bardziej skłonni do tego, aby rzucić Cię dla tej drugiej. Jeżeli wciąż to robi to, musisz go zostawić nim on porzuci ciebie.

Nie chce mu się starać dla Ciebie

Czy uważasz, że jesteś jedyną osobą, która faktycznie chce, aby podtrzymać relację? Jeżeli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to być może partner próbuje dać Ci pretekst, żebyś z nim zerwała. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać się troszczyć do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

Zaczynasz mu nie ufać

Jest to zarówno przesłanka oszustwa, jak również wskazówka, że coś po prostu nie jest w porządku z waszym związkiem. Większość ludzi, którzy zostali oszukani, ma świadomość kim była kochanka. Można nazwać to przeczuciem czy też klasyczną obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu dziewczyna, przy której czujesz się najbardziej zagrożona.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.