Jak odzyskać utraconą miłość ?

Postaw się na miejscu kogoś innego

Oto dobry sposób, aby ustalić, czy wracasz do byłego z odpowiednich powodów: czy możesz sobie wyobrazić, że bliska ci osoba postępuje tak samo? Czasem twoje myślenie może być sensowne dla Ciebie, jednak nie dla innych. Wyobrażanie sobie siebie jako neutralnej strony trzeciej może pomóc Ci wskazać, czy dokonujesz trafnego wyboru.

Pomyśl o tym, co tym razem będzie inne

Jak odzyskać utraconą miłość ?

Związek zepsuł się z jakiegoś powodu, więc co trzeba poprawić, aby zadziałał ponownie? Czy musisz poprawić komunikację lub odbudować zaufanie? przeznacz chwilę na przemyślenie, co się zmieni, gdy wrócisz do ex.

Rób to powolutku

I mam na myśli istne ślimacze tempo. Wznowiony związek na pełnej prędkości jest szybkim sposobem na kolejne rozejście się.

Przemyśl zanim się odezwiesz

zastanów się, co jest kluczowym powodem, dla którego pragniesz wrócić do dawnej miłości. Czy niespodziewanie zdałaś sobie sprawę, co straciłaś? Czy serio wierzysz, że związek może być po raz kolejny ożywiony? A może najzwyklej w świecie czujesz się trochę opuszczona, a były jest pierwszą osobą, która przychodzi ci do głowy? To typowe, że tęsknisz za nim (nawet jeśli wszystko skończyło w potwornie szorstki sposób), ale przekonaj się, że nie poddajesz się pokusie powrotu zbyt śpiesznie. Przemyśl to, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, iż szczerze chcesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć walczyć.

Nie grzeb w przeszłości

Jednym z największych wyzwań z powrotem do ex jest odpuszczanie przeszłości. Mimo tego, że nie należy zapominać, co się wydarzyło podczas pierwszego związku, kluczowe jest, aby nie pozwolić mu na zmącenie wznowionego związku. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam rozwinąć się jako para i uniknąć wtórnego popełnienia takich samych błędów.

Okres testowy

Nie nabyłabyś samochodu bez jazdy testowej, czyż nie? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest priorytetowa. Nie masz pewności, czy Twoje porozumienie będzie owocne, więc dlaczego nie dać mu najpierw jazdy próbnej? To daje Ci próbkę tego, co ma się stać i czy chcesz się wciąż tego trzymać.

Porozmawiaj o tym z przyjaciółmi

Po rozstaniu pewnie powiedziałaś o swoim byłym kilka rzeczy, które były… mniej niż przychylne. Jeśli masz plan wrócić do ex, ważne jest, aby podyskutować z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub niepewni twojej decyzji, ale trzymanie tego w ukryciu sprowokuje tylko zgrzyty z najbliższymi osobami w twoim życiu.

Zastanów się, dlaczego związek się skończył

Czy rozstaliście się ugodowo i oboje przyznaliście, że to nie był ten moment? Czy był to wyczerpujący związek? Czy jedno z was skakało w bok? Łatwo jest zapomnieć o przykrych aspektach, kiedy tęsknisz za ex, ale zastanowienie się nad tym, dlaczego zerwaliście, może pomóc Ci postawić się w bardziej trzeźwym stanie umysłu i określić, czy wznowienie związku jest naprawdę najbardziej trafną opcją.

Zaadresuj zerwanie z byłym

Przed tym jak będzie można dać mu kolejną szansę, powinno się być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się stało. Po tym wszystkim nie można normalnie wskoczyć z powrotem do związku i grać, że zakończenie związku nigdy się nie zdarzyło, czyż nie? Porozmawiajcie ze sobą o tym, czego nauczyliście się po waszym zerwaniu.

Wiedz, kiedy przyszedł czas na to by się pożegnać

Niefortunnie, zdarzają się sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie pisanych. Jeśli utknęliście w błędnym kole wracania do siebie w kółko, może to być sygnał, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie otwarci i rozsądni wobec siebie nawzajem, a jeżeli już czas, aby dać sobie spokój, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby zrobić krok naprzód.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.