Oznaki, że on chce wrócić do Ciebie

”Całkiem przypadkiem” wpadacie na siebie

Jeżeli dobrze się znaliście, on doskonale wie w jakim miejscu oraz czasie będziesz. Jeśli zasadniczo nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem notorycznie staje ci na drodze. Bez wątpienia „przypadkiem”, jak mówi…

Wciąż kipi w nim wściekłość

Chodzi o emocje. Dopóki są, wciąż jesteś dla niego istotna. Być może to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za wasze rozstanie, lecz on już sam nie wie, co ma zrobić ze swoimi emocjami i musi przenieść na kogoś odpowiedzialność. W sytuacji gdybyś nic dla niego nie znaczyła i jeśliby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby siły na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać gniewne wiadomości.

Oznaki, że on chce wrócić do Ciebie

Utrzymuje kontakty z Twoją rodziną

W jakim celu on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? Czemu utrzymuje z nimi kontakt? Być może po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć od przeszłości. Być może nie chce wypaść z obiegu. Mając relacje z twoją rodziną, pokazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

Mówi Ci o swoich problemach

W istocie dobrze sobie przemyślał, z jakiego powodu doszło do zakończenia relacji i ma nadzieje, że będzie mógł z tobą o tym porozmawiać. Cóż, każdy ma prawo popełniać błędy. Najważniejsze, wyciągać z tego wnioski.

Odzywa się do Ciebie pod wpływem

Alkohol ułatwia nam kontakty z innymi ludźmi. Jesteśmy bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co w rzeczywistości myślimy. Jeśli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości gdy się napije, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obelgi, najpewniej nie daje sobie rady z uczuciami. Trzeba by dokładnie przeanalizować, w jaki sposób on się zachowuje po alkoholu.

Zazdrość się w nim gotuje

Widział cię gdzieś na mieście albo widział jakieś zdjęcie. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś facet. Podpytuje, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to znaczy, że nie poradził sobie z waszym rozstaniem i wciąż jesteś dla niego ważna. Koniec jest w momencie, gdy pojawia się brak zainteresowania.

Stroni od ludzi

Pozostaje w domu, nie goli się, unika spotkań ze znajomymi czasem nawet nie pojawia się w pracy? Widocznie zrozumiał, że popełnił błąd i jest przygnębiony tym, co się wydarzyło.

Jego zainteresowanie Twoją osobą wzrosło

Przed momentem zakończyliście związek, a on co chwilę próbuje dowiedzieć się, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najwyraźniej chce, abyś i ty zagadnęła o to samo. W dodatku pragnie wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego zerwania.

Czujesz, że jego znajomi Cię śledzą

Mogą to być też wasi wspólni znajomi, którzy donoszą mu nie raz wcale na jego prośbę, ale dopóki ich nie skarci, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. Jeżeli wasi znajomi zawsze wam kibicowali, siłą rzeczy będą wykazywali starania, żebyście wrócili do siebie.

Wyraźnie częściej zaczął postować w mediach społecznościowych

Do tej pory wrzucał posty od czasu do czasu? Rzadko pokazywał swoje życie osobiste, a teraz cały czas chwali się, jak to beztrosko się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu szalony wypad na cały weekend? Robi to wszystko na pokaz, żeby Ci uzmysłowić, że wcale nie jest mu źle z powodu zakończenia waszego związku. Ma nadzieję, że dotrą do ciebie te wszystkie informacje.

Chce się zmienić

Pamiętasz, jak się wściekałaś, że ciągle chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jak to się stało, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że chce ci udowodnić, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym mówiłaś. Liczy, że dasz mu jeszcze jedną szansę.

Nie chce gadać o sobie

Nie przechwala się, unika rozmów o spotykaniu się z innymi. Nawet jeżeli z kimś się spotyka, nie traktuje w poważny sposób i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większa szansa, że będzie w stanie odbudować waszą relację.

Szybko sobie kogoś znalazł

Jak to mówią – klin klinem. Jeśli on szybko zaczął umawiać się z kobietą, którą dopiero co poznał, najwyraźniej dramatycznie próbuje o tobie zapomnieć. To dziecinne wyskoki i bardzo raniące w stosunku do tej drugiej kobiety, jednakże… Kto nadąży za facetami?

Chce spełniać Twoje marzenia

Czy często mówiłaś, że Twoim marzeniem jest spędzić wakacje we Włoszech? On dopiero co tam był. Mówiłaś, że bardzo chciałabyś wyjść do opery? On właśnie tam był. I jakimś cudem się o tym dowiedziałaś. Myślisz, że to przypadek?

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.