Czy on zdradza – tarot

Czy on zdradza ? Lub zdradzał i chce to ukryć ? Zobacz oznaki !

Być może jesteś świadoma jakie są jasne oznaki zdrady, takie jak przebywanie na portalach randkowych długo po rozpoczęciu związku lub późne powroty do domu bez konkretnego powodu. Ale aby naprawdę zidentyfikować niewiernego partnera, warto rozpoznawać drobne oznaki, które nie są tak oczywiste. Poniższe znaki nie mają być dla Ciebie alarmujące – prawie wszystkie z nich mogą mieć sensowne wyjaśnienia, ale jeśli twoje odczucia naprawdę usiłują dać Ci wskazówkę, mogą okazać się bardzo pomocne.

Zdrada w ich rodzinie miała miejsce w przeszłości

Rodzice partnera powinni być wskazówką. Jeśli Twój partner pochodzi z rodziny, gdzie matka z ojcem zdradzali się nawzajem a mimo tego, wciąż byli małżeństwem, to możesz mieć powody podejrzewać, że ich dziecko podświadomie przejąć mogło ich wzorce.

Boją się konfrontacji z Tobą

Ktoś, kto nie zdradził, z pewnością będzie miał logiczne wyjaśnienie dla swojego podejrzanego zachowania i zrobi wszystko, co trzeba, abyś poczuła się pewnie. Zdradzający jednak może stać się agresywny, z powodu tego, że odkryłaś jego przykrywkę. Niejednokrotnie zdarza się, że zdradzający odsuwają od siebie odpowiedzialność i denerwują się twoimi pytaniami. Często próbują Cię uciszyć, a nawet krytykują Cię za bycie zbyt kontrolującym lub podejrzliwym.

Nagle mają nowe zachowania seksualne

Czy on zdradza - tarot

Oczywiście możliwe jest, że po prostu chcą doświadczyć czegoś nowego. I jeśli tylko jesteś w to zaangażowana to świetnie. Z kolei dodatkowe wskazówki zdrady w połączeniu z wyraźnie widoczną zmianą w rutynie seksualnej mogą wskazywać na to, że nabywają te umiejętności od kogoś innego i odkrywają nowe rzeczy, które preferują.

Często sugeruje Ci, że to Ty go zdradzasz

Ponadto, że jest to powszechna projekcja, takie postępowanie przynieść ma dwa rezultaty. Stawia Cię w defensywie, więc nie masz możliwości rozważyć alternatywnej opcji. Kreuje się również na człowieka, który nigdy nie mógłby być niewierny. Może to być również realna odpowiedź na uprzytomnienie sobie, że skoro jemu upiekło się ze zdradą, to tobie pewnie też.

Bardziej przeglądają się w lustrze

W momencie gdy Twój partner ponownie zaczyna dbać o swoją sylwetkę, nabywa nową bieliznę lub interesuje się zakupami, może to równać się z tym, że jest na wczesnym etapie związku z inną osobą.

Zaczął bardziej intensywnie posługiwać się gotówka

Osoby zdradzające bardzo często uciekają się do gotówki, podczas gdy zabierają drugich partnerów na schadzkę, aby ich partnerzy nie mieli możliwości przejrzeć poniesionych kosztów. W sytuacji jeśli jesteście w posiadaniu wspólnego konta finansowego, masz możliwość mieć na uwadze wzrost wypłat z bankomatów.

Nagle zaczyna Cię krytykować za wszystko

Zdradzający czasami usiłują usprawiedliwić swoje działania, sprawiając, że ich związek jest tak zły, że nie było innej możliwości. Zazwyczaj dzieje się tak w sytuacjach, w których osoba zdradzająca czuje, że jest zakochany w tej drugiej, z uwagi na to, iż ma poczucie, że jego romans jest szczęśliwszy niż jego relacja.

Twoje typowe problemy w związku wydają się znikać

Zdradzani ludzie niejednokrotnie okazują zaskoczenie, podczas gdy dowiadują się, że ich partnerzy zdradzają, ponieważ sądzili, że wszystko układa się bez zarzutu podczas gdy, zdrada się rozpoczęła. Jednak czasami motywem, przez który sprawy wyglądają lepiej, jest to, że potrzeby, które nie zostały zaspokojone w związku, są zaspokajane gdzie indziej.

Romans dał początek Twojemu związkowi

Wiele ludzi uważa, że zdanie „kto raz zdradził, ten zawsze zdradza” jest zgodne z prawdą. Jest to niemała oznaka tego, że ten ktoś może zdradzić… tym razem Ciebie.

Mają kiepską pamięć do tego, co już mówili

Jeżeli twój partner zwykle zaczyna opowiadanie od pytania: „Czy już Ci to mówiłem?”, może to wynikać z tego, że ma problemy ze śledzeniem wielu wersji zdarzeń.

Mniej Ci się zwierzają

Mniejsza skłonność do omawiania z tobą problemów może być oznaką, że twój partner zwierza się innej osobie. Nawet jeśli nie sypia z nikim innym, może to sugerować zdradę emocjonalną.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.