Czy stanę się szczęśliwa ?

Skończ z wymówkami

Nie potrzebujesz ich. Wielokrotnie ograniczamy się z powodu wielu usprawiedliwień, które stosujemy. Zamiast rozwijać się i pracować nad poprawą siebie oraz naszej egzystencji, utknęliśmy, okłamując siebie, używając wszelkiego rodzaju wymówek, które w 99,9% przypadków nie są nawet realne.

Nie daj się przeszłości

To jest niełatwe. Szczególnie gdy lata minione wyglądają o wiele korzystniej niż obecne czasy, a przyszłość tak przerażająco, ale musisz wziąć pod uwagę sprawę, że teraźniejsza chwila jest wszystkim, co posiadasz i wszystkim, co kiedykolwiek będziesz posiadała. Przeszłość, za którą teraz tęsknisz, przeszłość, o której teraz marzysz była przez Ciebie ignorowana, kiedy była teraźniejszością. Stwórz jasną wizję tego, co będzie, przygotuj się, ale zawsze bądź obecna tu i teraz.

Zrezygnuj z krytycyzmu

Zrezygnuj z potrzeby krytykowania rzeczy, jeśli chodzi o ludzi, którzy są inni niż ty. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, a jednak wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy chcemy być zadowoleni, każdy z nas pragnie uwielbiać i być kochanymi oraz wszyscy chcemy być w pełni akceptowani.

Nie obwiniaj innych

Czy stanę się szczęśliwa ?

Zrezygnuj ze swojej potrzeby obwiniania innych za to, co masz lub czego nie dostajesz, za to, co czujesz lub emocje, których nie odczuwasz. Przestań obwiniać innych, ale zacznij przyjmować odpowiedzialność za swoje funkcjonowanie.

Zostaw za sobą przywiązanie

Wielu ludzi myli przywiązanie z prawdziwą miłością, ale miłość i przywiązanie nie mają ze sobą nic wspólnego. Przywiązanie pochodzi z miejsca strachu, podczas gdy miłość … cóż, prawdziwa miłość jest dobra, życzliwa. Tam, gdzie jest miłość, nie może być lęku. Z tego powodu przywiązanie i miłość nie mogą współistnieć. Miłość to niespodzianka, dobre emocje, które są ważne dla każdego.

Odłóż swoje przekonania na półkę

Zrezygnuj ze swoich limitujących myśli na temat tego, co masz szansę lub czego nie możesz uczynić, co jest możliwe lub niemożliwe. Od teraz nie będziesz już pozwalała, aby ograniczające przekonania trzymały Cię w nieodpowiednim miejscu. Rozwijaj się i działaj najlepiej!. Na pewno wyjdzie to Tobie na dobre..

Przestań opierać się zmianom

Odmiana jest najlepsza. Zmiana pomoże Ci przejść z punktu A do punktu B. Odmiana pomoże ci przeprowadzić ulepszenia w Twoim życiu, a także w życiu tych, którzy Cię otaczają. Ogarnij zmiany – akceptuj je w pełni. Jest to dla Ciebie jedyna droga. Zmiana jest dobra – zaakceptuj ten stan rzeczy.

Zrezygnuj z narzekania

Porzuć swoją ciągłą potrzebę narzekania na te wiele, wiele, wiele rzeczy, ludzi, sytuacji, wydarzeń, które robią, że jesteś nieszczęśliwa, smutna i przygnębiona. Nikt nie może uczynić Cię niezadowoloną, żadna sytuacja nie może uczynić cię smutną albo niezadowoloną, chyba że na to pozwolisz. To nie sytuacja powoduje w tobie te emocje, ale to, jak będziesz na nią spoglądała. Nigdy nie lekceważ potęgi wyjątkowego postrzegania świata.

Nie myśl o sobie źle

Jak wiele osób krzywdzi siebie z powodu złego, toksycznego i powtarzającego się sposobu myślenia? Nie wierz we wszystko, co podpowiada Ci twój umysł – zwłaszcza jeśli jest negatywny i samoobwiniający.

Przestań wszystko kontrolować

Przestań tak bardzo kontrolować innych rzeczy wokoło Ciebie, sytuacji, wydarzeń, ludzi, etc. Czy są to najbliżsi, współpracownicy, lub po prostu nieznajomi, których spotykasz w mieście – po prostu pozwól im wspierać Ciebie. Pozwól, aby wszystko i wszyscy byli tacy, jacy są, a zobaczysz, o ile lepiej się poczujesz. Kontrola nie jest Tobie do niczego potrzebna.

Zrezygnuj z potrzeby imponowania innym

Nie egzystujesz jedynie po to, aby inni Cię lubili. To nie funkcjonuje w ten sposób. W momencie, gdy przestaniesz tak mocno czynić wysiłki, aby być kimś dla innych osób, w momencie, gdy zdejmiesz wszystkie swoje maski, w sytuacji, gdy zaakceptujesz oraz odnajdziesz prawdziwego ciebie, znajdziesz ludzi, których przyciągniesz do siebie bez wysiłku.

Przestań etykietować innych ludzi

Przestań etykietować te rzeczy, osób albo wydarzenia, których nie rozumiesz jako dziwne lub inne i postaraj się otworzyć swój umysł małymi krokami. Umysły funkcjonują efektywnie tylko wtedy, gdy są nieskrępowane.

Zostaw za sobą swoje lęki

Lęk jest tylko iluzją, nie istnieje. To Ty go stworzyłaś. To wszystko jest w twojej głowie. Popraw swoje wnętrze, a to, co na zewnątrz ułoży się na swoim miejscu.

Zrezygnuj z życia zgodnie z oczekiwaniami innych ludzi

O wiele za dużo osób żyje życiem, które nie jest ich życiem. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co inni uważają za najlepsze dla nich. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co ich rodzice uważają za najlepsze dla nich, z tym, co ich przyjaciele, ich wrogowie i ich trenerzy, ich rząd i media uważają za najlepsze dla nich. Ignorują swój wewnętrzny głos, swoje wewnętrzne powołanie. Są tak zajęci dawaniem wszystkim zadowolenia, spełnianiem oczekiwań innych ludzi, że tracą monitoring nad swoim życiem. Zapominają, co czyni ich szczęśliwymi, czego chcą, czego potrzebują…. i ostatecznie zapominają o swoich potrzebach. Żyje się tylko raz – to jedno właśnie obecnie – musisz nim żyć, mieć je, a zwłaszcza nie pozwól, by zdania innych ludzi odciągały Cię od Twojego sposobu życia. Żyjesz dla siebie – zawsze miej to w głowie.

Zrezygnuj z potrzeby, by zawsze mieć rację

Wielu z nas nie może znieść poczucia bycia w błędzie – chcemy mieć zawsze rację – nawet przy ryzyku zakończenia znakomitych relacji lub spowodowania dużego stresu i bólu, dla nas i dla innych osób. To po prostu nie jest tego warte. Jeśli kiedykolwiek poczujesz „pilną” potrzebę wskoczenia do walki o to, kto ma rację, a kto się myli, zadaj sobie to pytanie: Jaką różnicę to zrobi? Czy twoje ego jest naprawdę tak przerośnięte?

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.