Jak się pozbyć negatywnej energii z domu ?

Wyjście na łono natury

Ziemia, na której żyjemy ma wyjątkowe moce zmiany energii. Im częściej przebywasz na łonie natury, tym masz wyższą wibrację. Natura podnosi częstotliwość naszych wibracji; w ten sposób wspierasz pozytywną aurę dookoła siebie. Dodatkowe korzyści to większa odporność na stres, jaki nas spotyka, poprawa nastroju, poprawa jakości snu, otwarty kreatywny umysł i poprawa koncentracji.

Oczyszczające amulety

Amulety pomagają się uchronić przed negatywnymi emocjami i energią z zewnątrz. Kamienie mają różne właściwości i działanie, niektóre z nich ściągają niekorzystną energię, która w nas się znajduje, a inne pomagają nie dopuścić, aby przedostała się do naszej aury, odbijając ją. Można zdobyć gotowy amulet sugerując się jego właściwościami lub przygotować swój własny, od początku. Kupując gotowy amulet dobrze jest wybrać taki, który wykonany jest z kryształu górskiego, onyksu lub obsydianu. Amulet, który nosimy przy sobie, powinno się czyścić w wodzie z solą lub płukać pod kranem, chociażby raz na tydzień.

Jak się pozbyć negatywnej energii z domu ?

Dym

Możesz zapalić białą szałwię, lawendę czy po prostu santo, ostrożeń bądź jałowiec. Samo działanie unoszącego się w powietrzu dymu jest tutaj istotne, gdyż posiada on silne właściwości ,które uwalniają organizm od negatywnej energii. Pospaceruj po swoim domu i okadź wszystkie wybrane przez siebie miejsca. Jeśli uważasz, że tego potrzebujesz, możesz też okadzić sama siebie.

Podejmowanie decyzji

Jednym z najważniejszych działań musi być przede wszystkim prawdziwe przekonanie o tym, że chcemy oczyścić swoje życie z negatywnej energii. Zdecydowane i pozytywne nastawienie jest najważniejsze. Tylko ono zapewnia odpowiednią moc i siłę do zmiany swojego życia. Większa wiara i przekonanie o słuszności podejmowanych decyzji oznacza silniejszą magię ochronną.

Dźwięki

Dźwięk ma bardzo dobre moce , które mogą pomóc w oczyszczaniu. Spróbuj przejść się po mieszkaniu i podzwonić dzwoneczkami w każdym pomieszczeniu i każdym kącie.

Odpuszczenie

Każdy smutek i gniew, które w sobie dusimy działają na nas negatywnie. To silna blokada, która trzyma nas w ryzach i nie pozwala się wyzwolić. Niszczy nas każdego dnia na nowo. Nie tylko sprawia, że nie mamy miejsca w życiu na ciekawe doświadczenia, to dodatkowo nasze rozżalenie powoduje, że wciąż rządzą i kierują nami negatywne emocje. Z tego właśnie powodu powinniśmy nauczyć się przebaczania i wyciągnąć wnioski z otrzymanej lekcji, zapamiętać jej przesłanie i zapomnieć o wszystkim, co było złe.

Sól ma właściwości oczyszczające

Sól kuchenna może posłużyć nam do usuwania negatywnej energii w naszym domu. Sól potrafi wchłaniać negatywną energię. Wystarczy, że do każdego kąta w pomieszczeniu wsypiesz niewielką ilość tej substancji. Zostaw ją na 2 dni. A co potem? Wystarczy, że ją zmieciesz lub odkurzysz. Jeśli zaś chcesz aby to Twoja osoba została oczyszczona, dosyp soli do kąpieli w wannie, lub wetrzyj ją w siebie pod prysznicem.

Kot

Kot może naprawić energetykę w każdym domu, a robi to ponieważ ma zdolność przekształcania energii. Ludzie i koty to stworzenia w pewien sposób wzajemnie na siebie działające. Kot lubi energie, które są niekorzystne dla ludzi i często ja pochłania. Ale nie lubi energii, która jest dobra i korzystna dla człowieka. Nie przebywaj dłuższy czas w ulubionym miejscu wypoczynku kota. By dobrze spać, zobacz, gdzie najchętniej przesiaduje bądź odpoczywa kot i nie pozwól aby właśnie tam umiejscowione było łóżko. Natomiast spędzaj czas w miejscach, które koty omijają z daleka.

Dobre afirmacje

Nie wystarczy tylko oczyszczać się z złych energii. Należy też dbać o swoje wysokie wibracje. Świetnym sposobem jest stosowanie afirmacji, czyli pozytywnych twierdzeń w chwili, gdy tylko otwierasz rano oczy, odczuwasz silny stres lub lęk. Możesz skorzystać z gotowych afirmacji. Możesz także wymyślać swoje własne afirmacje dopasowane do twoich potrzeb. Będą dobre na początek dnia i do wykorzystywania ich w chwili, kiedy masz poważne problemy. Dobrze jest też nauczyć się słuchania, czy też śpiewania mantr, pojedynczych sylab lub ich zlepków o wysokich częstotliwościach.

Przewietrzenie i sprzątanie

Brzmi jak coś oczywistego, ale sprawdza się doskonale. Chaos oraz panujący dookoła nieporządek mogą skutecznie zniszczyć dobrą energię w każdym miejscu. Jeśli ponadto nie przepływa przez nie świeże powietrze, praktycznie uniemożliwia to skuteczne oczyszczenie mieszkania. Dlatego, jeśli planujesz oczyszczanie swojego domu, Pierwszym, co zrobisz powinny być gruntowne porządki. W zdecydowanej większości to właśnie domowe patenty oczyszczania energii są całkowicie wystarczające, aby poprawić komfort naszego życia i samopoczucia. Jeżeli będziemy oczyszczać nasz dom często, osiągniemy jeszcze lepsze efekty. Schowaj rozrzucone, walące się po domowych kątach przedmioty do szaf, czy też do szuflad. Zetrzyj zalegający kurz, włącz odkurzacz, umyj podłogę. Rzeczy, których prawie wcale nie używasz – możesz wynieść na śmietnik. Dokładnie wywietrz mieszkanie, pozwalając słońcu oraz świeżemu powietrzu zajrzeć do Twojego domu.

Minerały

Kryształ górski to niezwykły minerał, który pomaga usuwać energię z otoczenia. Kamienie rozłóż w różnych częściach domu – pod swoim łóżkiem, na biurku gdzie codziennie pracujesz, bądź przy stole, gdzie najczęściej spożywasz posiłki, a także zasiadasz razem z gośćmi, kiedy przychodzą w odwiedziny.

Rośliny

Rośliny to jeden z najprostszych znanych nam filtrów niekorzystnej energii. Pamiętaj, że to one produkują niezbędną nam do życia substancję – tlen. Im go więcej w Twoim powietrzu, tym będziesz się czuć zdrowiej, będziesz mieć więcej energii a Twoje zdolności poznawcze będą lepsze! Ponadto zwiększają wilgotność powietrza i pochłaniają substancje które mają negatywny wpływ na zdrowie.

Palący się ogień

Oczyszczające moce ognia wykorzystywane są przez ludzkość od bardzo dawna. Rzecz jasna, nie oznacza to, że masz urządzać tańce przy ognisku w swoim domu. Wystarczy świeca. Paląca się świeca nie tylko pięknie wygląda i nadaje błogiego nastroju – to właśnie jej płomień sprawia, że możesz oczyścić dane pomieszczenie. Do takiego zabiegu najlepiej użyć świecy woskowej, ale z powodzeniem możesz użyć w tym celu zwykłej białej świeczki, jak i zapachowej.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.