Wiara we wróżki

Dlaczego chodzimy do wróżek i korzystamy z wróżb ? Oto kilka powodów:

Uzyskanie balansu emocjonalnego

Posiadanie jasności i balansu w życiu jest pożyteczne dla Twojej pewności siebie, co również odpowiednio odbije się na Twoim zdrowiu emocjonalnym.

Dobra praca z energią

Niektóre wróżki, które trudnią się w pracy z energią, mogą zauważyć, gdzie dana osoba może mieć energetyczne hamulce. Mogą poza tym zarekomendować różne kryształy lub ćwiczenia, aby pomóc oczyścić czakry i odtworzyć równowagę ciała.

Wiara we wróżki

Bycie wysłuchanym do końca

Człowiek może chcieć zaledwie, aby ktoś go wysłuchał, co samo w sobie jest terapeutyczne.

Pomoc w obraniu kursu

Czasami ludzie po prostu potrzebują informacji zwrotnej, aby mogli pozostać na właściwej drodze. Wróżki są w stanie pokazać Ci obszary, które wymagają poprawy.

Podniesienie poziomu empatii

Pewni ludzie grają w obwinianie się i są ofiarami swoich okoliczności. Wróżba zagwarantuje obiektywne spojrzenie na okoliczność, co pomoże Ci mieć większą empatię i współczucie dla innych.

Alternatywne podejście

Wszyscy mamy opcje, które ułatwiają nam dokonywać odpowiednich wyborów. Lecz możemy nie być świadomi wszystkich możliwości, które mamy. Czytanie z kart potrafi pokazać rozmaite ścieżki dla tych, którzy pytają o jakąś kwestię.

Zadbanie o intuicję

Jeśli nie dowierzałeś swoim odczuciom, zdobycie porównywalnych wiadomości zwrotnych od wróżki może pomóc Ci mocniej zaufać swojemu zmysłowi. Z biegiem czasu zyskasz większe zaufanie do tej umiejętności, co w dużym stopniu będzie miało wpływ na twoje rozeznanie w życiu.

Kontakt z bliskimi, którzy odeszli

Wróżki mogą trafić do innych sfer w charakterze medium pomiędzy żyjącymi i tymi, którzy zmarli. Poprzez channelingi ze zmarłymi bliskimi, ludzie są w stanie zyskać wszystkie dodatkowe dane, które ich bliscy mają dla nich.

Niewyobrażalne możliwości

Nasze umysły mogą być naszym najmocniejszym ograniczeniem, powstrzymując nas od dostrzegania innych opcji. Obca osoba, przypatrująca się z zewnątrz, może zobaczyć rzeczy z innego punktu widzenia, sugerując Ci więcej opcji, których uprzednio nie brałaś pod uwagę.

Poprawienie pewności siebie

Ludzie często ignorują swoje przeczucia, myśląc, że ich podejrzenia są absurdalne. To jest w stanie sprawić, że mnóstwo osób poddaje w wątpliwość swój własny umysł i czuje się tak, jakby ich umysł z nich żartował. Wróżba może pokazać słuszność podejrzeń lub niepewności. Co więcej, może to kierować do większego poczucia siły, co potrafi znacznie polepszyć pewność siebie.

Polepszenie jasności

Ludzie mogą uzyskać jasność, otrzymując więcej informacji od wróżki i zdekonstruować wszelkie mylne przekonania, przypuszczenia i postrzeganie w swojej egzystencji.

Zrozumienie regresji przeszłego życia

Wróżki są w stanie badać twoje przeszłe życia i pomóc ci uświadomić sobie, jak poszczególne kwestie ilustrują twój dzisiejszy cykl życia. Zyskasz dużo jasności na temat cykli karmicznych i nie tylko.

Pomoc z pożegnaniem się z bliskimi, którzy odeszli

Jeśli odczuwasz ból z powodu straty, sesje ezoteryczne mogą zapewnić doskonałą kurację dla tych, którzy są w żałobie, rzucając światło na życie pozagrobowe ich bliskich.

Przygotowanie na nadchodzącą przyszłość

Nic nie jest zapisane w kamieniu. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że jakieś wydarzenia się zdarzą. Wróżka pomoże Ci przygotować się na to, co prawdopodobnie zmierza w Twoją stronę.

Pomoc zwierzętom domowym

Chociaż znaczna część ludzi nie rozumie wszystkich potrzeb i pragnień swoich zwierząt domowych, te czujące stworzenia mają swój własny język. Wróżki, które pracują ze zwierzętami, są w stanie odbierać energię zwierzęcia i przekazywać te wiadomości jego opiekunowi.

Pokonywanie różnych blokad

Nie wszystkie komplikacje, z którymi ludzie się borykają, są widoczne. Wróżki są w stanie dotrzeć do Twojego podświadomego umysłu i pomóc Ci wypuścić cykle karmiczne, krzywdy z dzieciństwa i wszelkie rozżalenia, których wciąż w Tobie tkwią.

Przewodnicy duchowi

Wszyscy mamy mistrzów duchowych, którzy mają na nas oko. Jednakże to połączenie musi być rozwijane. Wróżki posiadają duchową skłonność do nawiązywania takich połączeń i są w stanie udzielić Ci pomocy w tej sprawie.

Odwaga przy podejmowaniu wyborów

Prawdopodobnie konkretna osoba chce podjąć niełatwą decyzję, jednakże nie jest pewna jej konsekwencji. Wróżka może wypuścić na światło dzienne różne możliwe zdarzenia tak, że te decyzje mogą być podjęte z wyższym poziomem pewności.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.