Napisz do wróżki

Czego powinno się spodziewać po skontaktowaniu się z wróżką ?

Poproś o wyjaśnienie

Czy coś jest dla Ciebie niejasne? Twoja wróżka będzie usatysfakcjonowana, w momencie gdy pozna Twoje pytania lub wątpliwości. Twoja wróżka powinna rozwiązać w odczycie to, co nie jest dla Ciebie do końca zrozumiałe. Im bardziej będziesz się czuła zrelaksowana, tym konkretniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały sens zarówno dla ciebie, jak i dla wróżki.

Przywiązanie do jednej tarocistki

Napisz do wróżki

Niekiedy Ty i wróżka, którą odwiedziłaś nie całkiem do siebie pasujecie. Jest to w całości w porządku, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do odszukania kogoś innego. Na pewno nie oznacza to, że coś jest nie tak ani z tobą, ani z wróżką. Możliwe, że po prostu wasze energie nie były się jednakowe. Nie dowodzi to, że nie będziesz czuła się dobrze w obecności innej wróżki.

Konkretne pytania są lepsze od ogólnych

Możesz udać się do wróżki, aby dostać wiadomości na temat dokładnych rzeczy. Między innymi, chcesz się dowiedzieć, czy osoba, z którą się spotykasz, jest dla Ciebie trafiona lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najkorzystniejszą opcją. Stawianie naturalnych pytań może być przydatne zarówno dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona zdawała sobie sprawę, na czym się skupić. Doświadczenie pójścia do wróżki, bez względu na to, czy jest to wizyta online, czy również fizyczna wizyta, może być onieśmielające. Zdarza się tak, że odczyty mogą nie mieć dla Ciebie sensu w chwili rozmowy. Ale znaczenia z pewnością lada moment się wyjaśnią. Bez ustanku będą znaki, na które trzeba skierować uwagę, które są związane z twoim odczytem. Wróżka poprowadzi cię, abyś dowiedziała się więcej o sobie i o tym, co potrafisz, aby mieć większą kontrolę nad swoim życiem. Te odczyty pomogą Ci oprócz tego zorientować się, jak Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

Przyjazna atmosfera

Wróżka wie, że ludzie, którzy zapisują się do niej z wizytą, są z całą pewnością zdenerwowani i oszołomieni. Szczególnie ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na instrukcje dotyczące dylematu, przed którym stoją. Zawsze pielęgnują, aby ich goście czuli się lubiani. Tak samo po to, aby pokazać im, jak dobrze rozumieją, jak bardzo są zdenerwowani i aby pomóc im złapać oddech.

Sprawy prywatne

Wróżka musi połączyć się z tobą w ten sposób, żeby była w stanie osiągnąć jaśniejsze i sensowniejsze odczyty na podstawie Twoich wibracji. Nawet szanowana wróżka będzie musiała zadać Ci osobiste pytania i opowiedzieć Ci pewne części tego, co zobaczyła lub uzyskała od Ciebie. Pamiętaj, że nawet wróżki muszą rozumieć odczyty, które zdobywają.

Pierwsza wizyta nie daje wszystkich odpowiedzi

Pierwsza wizyta jest dużym przeżyciem. Jesteś podenerwowana i masz sporo wymogów. Nie oczekuj natomiast, że pierwsza wizyta udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania lub opowie Ci wszystko na temat tego, jak żyjesz. Identycznie jak Ty jesteś zdenerwowana i starasz się szukać pomocy, tak samo wróżka podejmuje wszelakie wysiłki by nadać sens wszelakim wibracjom i wizjom, które dostaje od Ciebie, aby dać Ci dokładne odczyty, które są sensowne.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.