Karta Cesarzowa – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Cesarzowa

Cesarzowa (Władczyni) oznaczona jest numerem 3. Pokazuje rozwój, obfitość, dobrobyt, płodność, powodzenie. Karta nierzadko oznacza piękną, mądrą oraz zaradną kobietę, która dba o potrzeby innych. Niesamowicie ciepła, pozytywna, sprawia, że inni w jej otoczeniu czują się bezpiecznie. Kochająca, dobra, cudowna matka. Namawia do rozwoju, realizacji pomysłów oraz kreatywności. Karta sygnalizuje też narodziny. Może chodzić o dziecko, ale też początek ciekawych pomysłów. Cesarzowa nie kończy na zaplanowanej taktyce, ale wciela ideę w życie. To perfekcyjna partnerka na całe życie.

Karta Cesarzowa – w miłości i uczuciach

Karta tarota Cesarzowa: Przyszłe wydarzenia

Jest to czas realizacji pomysłów, wprowadzania ich w życie. Możemy np. podjąć naukę, rozpocząć działalność, zmienić branżę, wyjechać gdzieś, odnaleźć hobby. Władczyni to także kreatywność, czyli możemy zostać pisarzami, muzykami, artystami.

Cesarzowa a uczucia

Dla kobiet karta sygnalizuje powodzenie u mężczyzn. Czasami pokazuje zajście w ciąże bądź poród w krótkim czasie. Jeżeli cierpieliśmy na niedobór uczuć, to możemy spodziewać się, że zagoszczą w naszym sercu na nowo. Dla mężczyzn symbolizuje odnalezienie doskonałej drugiej połowy bądź też kobiety zbliżonej do doskonałości. Płeć piękna w energii Cesarzowej będzie piękna, czuła, oddana, zaradna oraz posiadająca życiową mądrość. Czasami może wskazywać na osobę starszą od mężczyzny lub też osobę zbyt dojrzałą jak na swój wiek.

Karta: Cesarzowa – praca

Karta pokazuje, iż powinniśmy pracować na stanowisku kierowniczym. Potrafimy zarządzać ludźmi. Cesarzowa symbolizuje awans, podwyżkę oraz wszelakie sukcesy na polu zawodowym. Nie powinniśmy narzekać na brak środków do życia. Będzie wystarczać na wszystko.

Cesarzowa: Rada Tarota

Karta doradza, aby spostrzegać i potrafić zastosować to, co dostajemy od Wszechświata. Rozpoczęte działania zakończą się sukcesem. Jest to okres kreatywności. Możemy być zaskoczeni natłokiem pomysłów. Namawia, by nie zatrzymywać się w swoich działaniach. Wręcz przeciwnie – to pomyślny czas na to, aby zrobić jak najwięcej!

Karta tarota Cesarzowa jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie miała niezwykłą urodę. Karta symbolizuje kobietę zaradną. Ludzie liczą się z jej zdaniem. Umie wprawić ich w zachwyt. Czasem pokazuje osobę, na której skoncentrowana jest uwaga. Z tego powodu może symbolizować kobietę w ciąży bądź na stanowisku kierowniczym.

Cesarzowa: tarot zamiary

Cesarzowa symbolizuje odrodzenie uczuć, z tego powodu możemy poczuć się zakochani na nowo. Poczujemy się tak, jakbyśmy znowu przeżywali pierwszą randkę z partnerem. W relacji zagości porządek, ciepło, udane życie seksualne, oddanie, zrozumienie, znów zaczniemy się dogadywać.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.