Karta Kapłanka – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Kapłanka

Kapłanka (Papieżyca) oznaczana jest cyfrą 2. Warto skupić się na znakach wysyłanych z podświadomości. Mogą to być sny bądź też przeczucia. Nie powinno się tego traktować jako bezpośredni przekaz. Lepiej będzie posłuchać głosu serca i kierować się jego interpretacją. Papieżyca symbolizuje mądrość duchową. Jest połączeniem podświadomości ze świadomością. Karta próbuje nam powiedzieć, że w rzeczywistości nasza sfera astralna (duchowa) jest bardzo rozwinięta. Umie pojąć różnorakie symbole i odpowiednio je odczytać. Nadszedł czas, by skoncentrować się na znakach, jakie dostajemy. Mimo wszystko karta zachęca do dalszych poszukiwań oraz duchowego zanurzenia.

Karta Kapłanka  – w miłości i uczuciach

Karta tarota Kapłanka jako osoba

Papieżyca wskazuje na kobietę, która będzie charakteryzowała się mądrością i dojrzałością (charakter lub też wiek). Karta czasami mówi o osobie, która nie jest aktywna seksualnie albo nie rozpoczęła życia seksualnego. Może wykonywać takie zawody jak psycholog, nauczyciel, pisarz.

Karta tarota Kapłanka: Przyszłe wydarzenia

Papieżyca czasem mówi o tym, że kobieta jest nieświadoma obecności dziecka, które w sobie nosi. Prawdopodobieństwo podróży, egzaminów i oddanie się pasji. Jest to czas, w którym do głosu dochodzi intuicja i podpowiada nam kwestie, których rozum nie widzi.

Kapłanka: tarot zamiary

Wielokrotnie wskazuje na duchowość, która jest najważniejsza w relacji. Istotne znaczenie ma rodzina, wokół niej wszystko się kręci. Karta wskazuje jednakże na trudności w sferze seksualnej, wycofanie się. Warto skorzystać z pomocy seksuologa. Dobra informacja jest taka, że partnerzy są dla siebie ważni, co pokazują troszczeniem się o drugą połówkę.

Kapłanka a uczucia

Papieżyca wskazuje na powolny rozwój znajomości. Kobieta w energii papieżycy wydaje się niemożliwa do zdobycia. Jest w niej coś tajemniczego. Z drugiej strony mężczyźni cenią jej kobiece cechy-wrażliwość, cierpliwość oraz czułość. Czasem nawet dziewictwo. Nie brakuje jej życiowej mądrości, dlatego zyskuje w ich oczach. Sprawia wrażenie ideału. Karta pokazuje szukanie w związku aspektu duchowego. Ukazuje poświęcenie, niezmienność i zaangażowanie. Kapłanka niesie optymistyczne przesłanie dla osób samotnych – istnieje okazja na poznanie osoby, która będzie posiadała takie cechy!

Kapłanka: Rada Tarota

Dziś jest dobry dzień na dogłębne przemyślenia. Warto zwrócić uwagę na sny i zrozumieć ich znaczenie. Spędźmy czas w otoczeniu natury, kierujmy się intuicją i obserwujmy, co chce powiedzieć nam wewnętrzny głos, a zaskoczy nam bezmiar wiedzy, który spłynie na naszą duszę. W czasie podejmowania niebagatelnych decyzji trzeba kierować się intuicją.

Karta: Kapłanka – praca

Pozytywny czas w sferze zawodowej. Możemy spodziewać się propozycji awansu na najwyższe stanowisko. Jeśli chcieliśmy osiągnąć sukces, w jakimś aspekcie życia zawodowego, to z pewnością nam się uda.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.