Karta Mag – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Mag

Mag (Magik) oznaczony jest numerem 1. Uosabia człowieka pełnego mądrości życiowej. Lubi zgłębiać to, co nieznane, mistyczne. Niejednokrotnie przyjmuję role przewodnika życia, nauczyciela. Bez przerwy pogłębia wiedzę, przyjmuje rolę obserwatora i wyciąga wnioski. po czym przekazuje ją innym. Magik wywiera wpływ na środowisko, jest w nim coś magicznego, pociągającego. W negatywnym aspekcie jest manipulatorem. Karta stara się nam przekazać, iż mamy wszechstronne umiejętności. Jeśli poszukujemy sposobu na wprowadzenie zmian to nie musimy daleko poszukiwać – jedynie my możemy to zrobić. Nasze możliwości są ogromne. Wykorzystujmy właściwie naszą mądrość, intuicję, podążające za nami tłumy a osiągniemy najodważniejsze zamierzenia.

Karta Mag – w miłości i uczuciach

Karta tarota Mag jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się kreatywnością oraz pewnością siebie Ludzie podziwiają ją – trudno się dziwić, ponieważ została obdarowana urokiem osobistym. Cieszy się autorytetem, więc może pracować jako lekarz. Tajemniczość perfekcyjnie pasuje do zawodu iluzjonisty ulicznego. Umie przyciągnąć tłum.

Mag a uczucia

Pytając o zamiary drugiej osoby, warto przyjrzeć się sąsiadującym kartom. W negatywnym aspekcie magik może próbować nas zafascynować, dokonując najgorszych posunięć – manipulowania oraz kłamania. W pozytywnym aspekcie może sygnalizować, iż posiadamy konieczne narzędzia do zbudowania solidnego związku oraz zapobiegania kłopotom, zanim przybiorą na sile.

Karta tarota Mag: Przyszłe wydarzenia

Magik opowiada o tym, iż jest to okres, w którym wiele będzie się działo. Niełatwo będzie zatrzymać nas w miejscu, będziemy stale czymś się zajmować. Czeka nas poszukiwanie swojego miejsca na ziemi. Zamiary zakończą się realizacją i sukcesem. Jest to czas, kiedy możemy odkryć, czym w rzeczywistości powinniśmy zajmować się w życiu.

Mag: Rada Tarota

To pomyślny dzień na działanie. Podjęcie nowego przedsięwzięcia, demonstracje talentów. Przedstawmy światu ogrom talentów. Jeżeli podejmiemy próbę, to osiągniemy pozytywny rezultat. Nie zatrzymujmy się!
Jak osiągnąć sukces? Karta odpowiada – powinno się połączyć zdolności z determinacją.

Karta: Mag – praca

Pozytywny okres w sferze zawodowej. Sukcesy w miejscach, w których należy wykazać się nietypowymi umiejętnościami. Zbieranie owoców pracy (wysiłki przyniosą pozytywny rezultat), ujawnienie zdolności w nowej pracy, satysfakcja szefa. Osiągniemy to, co chcieliśmy i o co walczyliśmy będzie nam dane.

Mag: tarot zamiary

Karta ukazuje kreatywność, więc nie powinniśmy narzekać na znużenie w związku. Problemy związane ze związkiem powinny zostać rozwiązane. Relacja przepełni się bliskością. Mag prosi, aby mówić w sposób szczery, podejmować ryzyko oraz działanie. Dzięki temu nasze cele powinny zostać osiągnięte.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.