Karta Król monet – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Król monet

Król monet nazywany jest również królem denarów. W tym czasie, człowieka cechuje głównie mądrość życiowa. Do osiągnięcia jej przyczyniło się przeżycie mnóstwa sytuacji życiowych i wyciągnięcie wniosków. Skutkuje to umiejętnością rewelacyjnego radzenia sobie z kłopotami. Ponadto, tak jak na króla (władcę) przystało, umie przystosować otoczenie tak, żeby czuł się w niej wygodnie, i mógł osiągać korzyści. Człowiek jest gotowy na zmiany. Umie również stawić czoła światu i wdrożyć ustalenia w życie. Byłyby one nadmiernie ciężkie do zaakceptowania przez zwyczajną jednostkę. Karta może sugerować, że obrany przez nas cel jest już w zasięgu ręki, przybliża się ogromnymi krokami.

Karta Król monet – w miłości i uczuciach

Król monet: Rada Tarota

Król monet uczy cierpliwości. Tylko, kiedy nauczymy się czekać, możemy liczyć na niezwykłe efekty. Nie warto działać pochopnie, ponieważ wtedy osiągnięcie nie będzie aż tak zadowalająca. Należy uwzględnić, jak oddziaływanie czasu będzie się odbijał na wynikach. Wskazany spokój ducha.

Karta tarota Król monet: Przyszłe wydarzenia

Król denarów wskazuje, że nadciągają miłe chwile. Jeśli coś było dla nas podstawową sprawą, to na pewno zakończy się sukcesem. Generalnie będziemy czerpać zyski na rozmaitych płaszczyznach. Możemy napotkać osobę, dzięki której polepszy się nasza pozycja życiowa.

Karta: Król monet – praca

Pomyślny czas w sferze materialnej. Nierzadko sygnalizuje awans, ale też i rozmnożenie majątku. Może sygnalizować odnalezienie właściwej osoby, która wesprze naszą firmę (sponsora) bądź też podzieli się rozwiązaniem jak zwiększyć dochody.

Król monet: tarot zamiary

Król denarów wskazuje na trwałość relacji, bezpieczeństwo oraz mocne fundamenty. Partner będzie starał się głównie zapewnić bezpieczeństwo materialne. Miłość okazuje gestami, tym co robi. Z drugiej strony może pojawić się jednakże kłopot z werbalnym okazywaniem miłości. Nie powinno się jednakże naciskać, gdyż miłość to nie jedynie czułe słowa.

Karta tarota Król monet jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się upodobaniem do dóbr materialnych. Jej postrzeganie świata i myślenie jest uporządkowane, uzasadnione, sensowne. Wszystko próbuje zrobić, jak najlepiej potrafi. Niejednokrotnie pracuje na najwyższych stanowiskach.

Król monet a uczucia

Zjawi się osoba, która będzie chciała dla nas dużo zrobić. Chce urzeczywistniać wszelkie nasze marzenia. Jej zamierzeniem jest spowodować, abyśmy stali się zadowoleni ze swojego życia. Wielokrotnie jest zamknięty w sobie, a decyzja dotyczącą wejścia w związek wymaga czasu. Jest to właściwa osoba na męża. Co interesujące karta sugeruje, że możemy spotkać tę osobą w momencie związanym bezpośrednio z finansami.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.