Karta Głupiec – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Głupiec

Głupiec (wędrowiec) oznaczony jest cyfrą 0. Symbolizuje rozpoczęcie życiowej podróży. Kończy się pewien okres w życiu, a zaczyna coś kompletnie nowego. Może chodzić o nowy związek, zapoczątkowanie nowego projektu bądź też zmianę kierunku dotychczasowego życia. Jest to definitywne pozostawienie za sobą tego, co było. Głupiec jest osobą dosyć łatwowierną bez doświadczenia życiowego. Jednak charakteryzuje ją pasja, ufne spoglądanie w przyszłość. Posiada w sobie niesłychaną siłę do podjęcia inicjatywy. Niestety nie potrafi trzeźwo ocenić ryzyka. Nie zdaje sobie sprawy z następstw, jakie może ponieść.

Karta Głupiec – w miłości i uczuciach

Karta tarota Głupiec: Przyszłe wydarzenia

Nadciągają nowe wydarzenia. Skończenie jakiegoś etapu i rozpoczęcie czegoś nowego. Może to być relacja, praca, studia, przeprowadzka do innego miasta. Co więcej, sytuacje te mogą mieć miejsce po raz pierwszy. Pozwalają na to, by zdobyć doświadczenie. Wędrowiec doradza, żeby nie podchodzić zbyt poważnie do życia i nauczyć się z niego czerpać radość.

Głupiec: tarot zamiary

Głupiec niejednokrotnie sygnalizuje chęć zakończenia relacji. Jeśli była to relacja toksyczna, odbierająca siły warto zrobić to niezwłocznie. Nie zastanawiajmy się, co będzie dalej i nie bójmy się wkroczyć w niewiadome. Karta nie wróży negatywnych zdarzeń w sferze miłosnej. Jeżeli jest to początek związku, karta może przepowiadać pierwsze zbliżenia seksualne lub też eksperymenty w sypialni.

Głupiec: Rada Tarota

Wcielajmy w życie to, co sugeruje serce. Rozum potrafi odebrać zupełnie radość z życia. Dlatego należy przeznaczać czas na przyjemności. Wędrowiec uprasza, aby otworzyć się na nowe i zwalczyć lęk.

Głupiec a uczucia

Głupiec dodaje trochę otuchy. Wszystko można rozpoczynać od nowa. Nie ma ograniczonej liczby prób. Namawia do tego, żeby zapomnieć o cierpieniu i pomimo uprzedzeń – zaryzykować. Bez analizowania powinno się rozpocząć działanie. Nie zastanawiać się, lecz działać! Może ukazywać pierwsze współżycie seksualne. Jest to pomyślny okres na romans po to, by posiadać przepiękne wspomnienia oraz nabrać pewnego doświadczenia w sferze uczuciowej.

Karta tarota Głupiec jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce jest lekkoduchem. Nie podchodzi do życia racjonalnie, logicznie oraz rozsądnie. Może posiadać duszę młodzieńca bądź po prostu być młodym człowiekiem. Uwielbia rozrywkowy styl życia, zbyt dużo czasu spełnia na przyjemnościach. Nie myśli o przyszłości oraz konsekwencjach.

Karta: Głupiec – praca

Początek w sferze zawodowej. Może to być nowe stanowisko, nowy zawód, znalezienie pierwszej posady. Rozrzutność i brak kontroli nad pieniędzmi. Jest to czas nabierania nowych zdolności oraz nabierania doświadczenia zawodowego.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.