Karta Królowa monet – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Królowa monet

Królowa monet nazywana jest również królową denarów. Przyszedł okres, w którym człowiek może czerpać przyjemność z dóbr ekonomicznych. Doceniamy to, co mamy oraz pragniemy się dzielić tym z innymi. Działa to w obie strony – zalecane jest też branie. Czujemy niepowstrzymaną satysfakcję z wymieniania się prezentami. Luksusowy styl życia i eleganckie rekwizyty wywołują w nim zachwyt. Ponadto, pragniemy się nimi otaczać oraz się dzielić. Chcemy zadbać także o piękno naszego ciała. Królowa monet wskazuje, że jest to okres, w którym pozytywne podejście nie powinno nas opuszczać.

Karta Królowa monet – w miłości i uczuciach

Królowa monet: Rada Tarota

Królowa monet mówi, by zauważyć, jak wiele mamy oraz docenić to. Jeżeli mało wierzymy w swoje możliwości, to trzeba skoncentrować się na własnych osiągnięciach. Sukcesy sprzed kilku lat pomogą nabrać nam motywacji. Udowodnijmy sobie oraz innym dookoła jak dużo potrafimy dokonać!

Królowa monet a uczucia

Królowa denarów mówi, żeby nie zapominać o sobie w imię miłości. Co ciekawe jako kobiety znamy swoją wartość. Pragniemy, by ta wyjątkowa osoba czytelnie opisała sytuację i nie wprowadzała w błąd. Karta ukazuje, iż jesteśmy pociągające dla mężczyzn. Dla samotnych mężczyzn zjawia się możliwość spotkania kobiety, która ma cechy królowej monet – rodzinna, opiekuńcza, wytworna. To idealna matka/żona. Co ciekawe może poprawić stan finansów.

Królowa monet: tarot zamiary

Królowa monet pokazuje związek obfitujący w dojrzałość, troskę, intymność. To bardzo dobre cechy. Dzięki temu możemy poczuć, iż dokonaliśmy słusznego wyboru partnera i jesteśmy spełnieni. Dojrzałość to także umiejętność przyznania się do błędu, czyli próba rozwiązania nieporozumienia.

Karta tarota Królowa monet jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się słabością do piękna. Może objawiać się to dbaniem o wygląd zewnętrzny np. wykonywanie estetycznego makijażu bądź perfekcyjnie dobranym zestawem ubrań. Wystrój mieszkania może odzwierciedlać przepych. Próbuje zbudować rodzinną atmosferę, a ludzie za nią zgoła przepadają. Chętnie udzieli pomocy oraz kieruje się rozumem.

Karta: Królowa monet – praca

Pomyślny czas w sferze zawodowej. Odkrycie w sobie nowych uzdolnień – zarządzanie załogą, dlatego prawdopodobny awans na stanowisko kierownika, managera. To czas, w którym nie powinno zabraknąć nam gotówki.

Karta tarota Królowa monet: Przyszłe wydarzenia

Jest to bezpieczny czas. Wszystko dąży do harmonii. Zwłaszcza w strefie finansów. Inwestycje przyniosą spodziewane rezultaty, stabilizację finansową. Jest to okres sprzyjający realizacji celów, ponieważ wszystko powinno zakończyć się pozytywnie. Możemy odetchnąć z ulgą.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.