Kiedy koniec związku ? Oznaki

Samotność w związku

Tak, nawet w relacji z partnerem czy bliskimi można mieć poczucie osamotnienia. Chodzi o taką sytuację, kiedy czujesz, że partner życiowy wcale Cię nie wspiera ani nie rozumie. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie możesz liczyć na szczere rozmowy, bo nie spróbuje on zrozumieć twoich odczuć albo w ogóle nie będzie chciał cię wysłuchać.

Nie czujesz do niego pociągu seksualnego

Na początku pomiędzy ludźmi jest duża chemia i wręcz nie mogą oderwać od siebie rąk. Po jakimś czasie ona nieco słabnie, ale nie ma w tym nic niepokojącego. Partnerzy nadal wzajemnie się pociągają – po prostu wielki ogień nieco przygasł. Jeśli jednak na myśl o wspólnej nocy, ogarnia cię niechęć, to być może trwanie nadal w tej relacji jest zwyczajnie bezsensu.

Brak szacunku

Kiedy koniec związku ? Oznaki

W związku najważniejszy jest szacunek. Z biegiem czasu nie powinien on być mniejszy niż na początku – wskazana jest odwrotna tendencja. Kiedy przestajesz go szanować to oznacza zmianę w sercu. Zbliża się koniec i nieważne, co do tego doprowadziło.

Złościcie się przez głupoty

Każdy pretekst jest dobry, dlatego jesteście na siebie permanentnie obrażeni. Słowa i czyny partnera wydają ci się atakiem. Nawet jeśli niczego złego nie miał na myśli.

Straciłaś możliwość bycia sobą

Zaczynasz rozumieć, że przestałaś tak naprawdę być kimś takim, o kim on marzył i próbujesz ratować relację w ten sposób. To tylko przedłuży agonię związku skazanego na niepowodzenie.

Czujesz się manipulowana

W zdrowej relacji każdy ma też chwilę dla siebie i może mieć swoje prywatne sprawy. Gdy tak oczywiste rzeczy stają się towarem deficytowym, wtedy jest czas na podjęcie decyzji o rozstaniu.

Nie macie ochoty na dotyk

A wręcz od niej stronicie. Chodzi o każdą formę cielesnego kontaktu – nie tylko igraszki, ale też łapanie się za ręce, przytulanie czy gładzenie po twarzy.

Nie możecie się porozumieć

Kiedyś rozumieliście się bez słów, a teraz z góry wiesz, że i tak nie dojdziecie do porozumienia. Złe emocje są czymś absolutnie naturalnym w waszej relacji.

Nie potraficie już ze sobą rozmawiać

Dobra komunikacja to jeden z tych elementów związku, bez którego nie może on istnieć. Jeżeli nie lubisz rozmawiać z partnerem, nie jesteś już zaangażowana uczuciowo w tę relację. Wcześniej robiłaś to także dla siebie, a aktualnie masz poczucie, że wcale tego nie potrzebujesz.

On bardzo działa Ci na nerwy

Inną oznaką braku miłości jest to, że prawie każde jego działanie lub jego brak działa ci na nerwy. Dawniej na niektóre nawyki faceta przymykałaś oko a może nawet uważałaś je za urocze. Teraz, gdy o nich pomyślisz, czujesz narastającą złość.

Dyskusja zawsze kończy się awanturą

Różnica zdań to moment, kiedy należy przedstawić swoje stanowisko. Ale wy już tego nie robicie, bo od razu zaczynacie się obrażać.

Nie ma w was chęci naprawy

Przestaliście walczyć o związek i oboje zdajecie sobie z tego sprawę. Najwyraźniej czekacie na ruch drugiej strony, która postanowi w końcu powiedzieć: najwyższy czas abyśmy rozeszli się w swoje strony.

Rozważasz rozstanie

Kiedyś wyobrażałaś sobie waszą wspólną przyszłość, teraz za to myślisz raczej o tym, jak uwolnić się od partnera. Zastanawiasz się, jakbyś to zrobiła, jakby on zareagował i jakbyś się potem czuła.

Nie zgadzacie się w swoich poglądach

Nawet w najlepszym związku nie musimy zawsze myśleć tak samo. Problem pojawia się wtedy, gdy tylko nasze poglądy są dla nas logiczne i potrafimy się z tego powodu złościć na siebie nawzajem.

Wolisz spędzać czas w pojedynkę

Co czujesz, kiedy on powiadamia cię, że spędzi weekend w pracy, a nie z tobą? Jeśli masz wrażenie, że tylko na to czekałaś, a nie rozczarowanie – to najwyraźniej miłość dawno już wygasła.

Twoi bliscy już w Was nie wierzą

Zwykle nie liczymy się z ich zdaniem, bo to przecież wyłącznie nasza sprawa. Pomyśl mimo wszystko, dlaczego wszyscy odradzają ci tej znajomości.

Żyjecie schowani

Nie ma możliwości aby być razem, ukrywając to przed całym światem. Partner powinien z dumą przyprowadzić cię do swojego domu. Jeśli tego nie robi, to coś jest na rzeczy.

Nie czujecie więzi

Chodzi o słynne „to coś”. Myśl, że jesteśmy bratnimi duszami i łączy nas coś co nie zdarza się tak często.

Nie obchodzi cię, czy on nie spotyka się z kimś na boku

Kobieta, która kocha, czuje strach i jest jej przykro na myśl, że facet mógłby posunąć się do zdrady. W przypadku, gdy z jej strony nie ma żadnych uczuć, nie pojawia się żadna negatywna emocja – nawet żal czy poczucie upokorzenia. Mężczyzna jest jej zupełnie obojętny.

Nie widzisz go w swojej przyszłości

Fantazje i marzenia są pewną oznaką na temat tego, czy czujesz do niego coś więcej. Dodatkowo jest jeszcze jeden ważny aspekt świadczący o tym, że angażujesz się w waszą relację. To wspólne snucie planów oraz pragnienie tych samych rzeczy. Ludzie, których łączy miłość dzielą się ze sobą tym, co chcieliby w przyszłości robić i pragną tworzyć razem codzienność. Jeżeli między wami tego nie ma, to wyraźny sygnał, że funkcjonuje on tylko teoretycznie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.