Talia tarota: Oczyszczanie

Oddech

Oddech jest olbrzymim narzędziem, a włączenie go do procesu oczyszczania jest w stanie pomóc Ci oczyścić Twoją talię. Po prostu dmuchając żwawo nad swoją talią w gruncie rzeczy zdmuchujesz z niej każdą starą energię.

Światło księżyca

Podobnie jak kryształy mogą być ładowane pod światłem księżyca, w takiej samej mierze procesowi takiego ładowania może ulec twoja talia. Rekomenduje się umieszczenie swojej talii przy oknie w wieczór kolejnej pełni księżyca i poczekanie, aby niebo zrobiło swoje w czasie nocy.

Użycie światła słonecznego

Talia tarota: Oczyszczanie

Jest coś stymulującego w przebywaniu na słońcu i pobraniu rześkiego powietrza – karty tarota również to czują. Zabranie swoich kart na zewnątrz i wachlowanie ich świeżym powietrzem potrafi zdziałać cuda, głównie jeśli czujesz, że nie możesz się odnaleźć w swoich odczytach.

Oczyszczanie za pomocą dymu

Zwyczajnie potrzymaj swoją talię w pobliżu dymu ziołowego kadzidła lub suszonej różdżki, pozwalając mu unosić się nad, wokół i oczyszczać wszystkie karty. Lawenda będzie stosowna ze względu na to, że jest ona rządzona przez Merkurego, co czyni ją genialną dla klarowności komunikacji.

Użycie kryształów

Niektóre kryształy mogą być perfekcyjne do oczyszczania talii. Możesz albo ustawić swoją talię na krysztale (w przypadku gdy jest większy i płaski) albo postawić drobny kryształ na szczycie talii, aby ją naładować. Da się używać szczególnie selenitu ponieważ jest to oczyszczający kryształ, który jest dodatkowo doskonały do nawiązywania połączenia z przewodnikami duchowymi. Jesteś w stanie co więcej dostosować kryształ, który jest zgodny z typem odczytu, który wykonujesz.

Oczyszczanie z pomocą dźwięku

Dźwięk jest następnym wspaniałym narzędziem do oczyszczania talii. Między Innymi dzwony mają obłędną moc oczyszczającą. W takiej samej mierze misy kryształowe, muzyka, a nawet własny głos może tutaj sporo zdziałać.

Użycie tasowania

Tasowanie jest standardową praktyką przed rozkładem. Jeśli poznajesz nową talię lub po prostu czujesz się od niej odłączona, możesz rozmieścić karty w kolejności (poczynając od wielkich arkanów i przechodząc przez małe arkana), a później najzwyczajniej wymieszać wszystko w nieuporządkowany sposób, jak dziecko bawiące się w błocie. Jesteś w stanie również najzwyczajniej przeprowadzić dodatkowe dogłębne regularne tasowanie dla szybkiego restartu.

Używanie pukania

Czy kiedykolwiek słyszałaś, że musisz zastukać do swojej talii trzy razy przed odczytem? Jest to błyskawiczny i dziecinny sposób na fizyczne wybicie starej energii.

Używanie wizualizacji

Trzymając talię między rękami, zamykasz oczy i wyobrażasz sobie białe światło – lub jakikolwiek odcień, który ma dla Ciebie wartość oczyszczającą. Kolor ten ma otaczać twoją talię i wydobyć z niej starą energię.

Używanie soli

Sól jest olbrzymim i niebywale dostępnym narzędziem do oczyszczania. Jeżeli pragniesz oczyścić karty to trzeba je umieścić w pojemniku z solą morską na noc.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.